2733
2739
عنوان

مادر خوبی نیستم حس میکنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 38 پست
بعله من ک خودم شبایی ک خوابم نمیاد گلاب میخورم ب بالشتشونم بزن

چه خوب ممنونم از راهنمایاتون

انرژی گرفتم از امروز دوباره شروع میکنم ان شاءالله

خدا کمکم کنه بتونم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اخه اونم مهمه  این بچه ها بزرگ میشن میرن شوهرم برام میمونه اگر براش کم بذارم خدایی نکرده خطا ...

ن اینکه کلا بیخیالش بشی بداش توصیح بده خسته میشی...حداقل ازش بخواه روزایی ک خونس کمکت کنه شما هم در عوض جبران میکنی😜

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب ممنونم از راهنمایاتون انرژی گرفتم از امروز دوباره شروع میکنم ان شاءالله خدا کمکم کنه بتونم

حتما میتونی مهم اینه ک شما تصمیمت جدیه چرا ک ن

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
وای خدایااا کاش بشه منم برنامم اینجوری بشه  بچه هایه من نمیخوابن اخه  باید یه روز از صبح ...

شروعش سخته عزیزم ولی یه روز همت کنی همون روز اولدسخته بعد قشنگ میفته رو روال نمیخواد از نماز صبح انقدر زود بیدار بشی هشت هشت ونیمم که بیدار بشید کافیه جایی بخوابید که پرنور باشه صبح آفتاب بیفته روشن بشه راحتتر بیدار میشن باور کن حال روحیه خودتم خیلی بهتر میشه

2731

در ضمن اصلا و ابدا ب گل پسراتون نوشابه ندین....منم از،وقتی نوشابه دو حذف کردم کلا ازسفره بچه هام آرومتر شدن بجاش دوغ خونگی بده خواب آورم هست😉

انگار دلم میخواد نبینمشون چن وقت پسر کوچیکم روانم رو بهم ریخته با جیغ زدناش همش در حال جنگ و دعوان ...

من داغونم پسرم ی سال و نیمشه .اصلا حوصله ندادم گاهی اوقات‌گریه میکنم همیشه خودمو سرزنش میکنم نگران‌ایندشم .

من داغونم پسرم ی سال و نیمشه .اصلا حوصله ندادم گاهی اوقات‌گریه میکنم همیشه خودمو سرزنش میکنم نگران‌ا ...

منم باور کن میشینم گریه میکنم

یک سره جیغ میزنه پیر کوچیکم بزرگه درساش رو باید بگم 

ولی من میبینم که از بی برنامه ای هست عاجز شدن من 

باید به خودم زحمت بدم به خاطر زندگیم وبچه هام.برنامه داشته باشم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
من داغونم پسرم ی سال و نیمشه .اصلا حوصله ندادم گاهی اوقات‌گریه میکنم همیشه خودمو سرزنش میکنم نگران‌ا ...

منم بعضی وقتا کم میارم گربه میکنم مبگم ایکاش کمک داشتم 😭ولی همینه ک هست

2740
منم بعضی وقتا کم میارم گربه میکنم مبگم ایکاش کمک داشتم 😭ولی همینه ک هست

گریه😁😁😁ن گربه