2733
2734
عنوان

از پوشک گرفتن بچه ۱۷ماهه

88 بازدید | 10 پست

خانوما اوناییکه تجربه دارن کمکم میکنن من نمیتونم ازپس مخارج بچم بربیام مخصوصا پوشک...خیلی گرونه بی کیفیت ترین ببم یا کوکومی شده صدتومن نمیدونم چطوری از پوشک بگیرم دخترم دستشویی میکنه میگه اح بهم راهکار بدید ک لااقل از پوشک گرفتن راحت شم ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم  داره میره تو 16 چند ماهه دارم باهاش سر و کار میزنم ک بگه جیش ولی اصلا فایده نداره تو رو خدا منم لایک کنید و راهنمایی به یه نتیجه برسم... 

فقط وقتی جیش بد میکنه میاد با گریه بهم میفهمونه.... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2731
دختر منم  داره میره تو 16 چند ماهه دارم باهاش سر و کار میزنم ک بگه جیش ولی اصلا فایده نداره تو ...

نه دختر من تا الان به بدبختی پوشک کردم ولی دیگ نمینونم بخرم اینم جیش میکنه یا دستشویی بزرگ میگ اح یعنی بشور یا میره سمت دستشویی 

2738

من هر یه ریع، بیست دقیقه پسرمو بردم دستشویی، به زیر دلش آب ولرم میزدم که زودتر جیش کنه، کم کم و خیلی نامحسوس فاصلهء بین دستشویی بردناشو بیشتر کردم، از 20 دقیقه کم کم شد نیم ساعت، 45 دقیقه، یک ساعت...همنطور عقب انداختم، باعث شد پسرم بتونه خودشو نگه داره... ادرارشو کنترل کنه... حتی به 2 ساعتم رسیده بود...درواقع اول یاد گرفت خودشو کنترل کنه، بعد یاد گرفت که بهم بفهمونه جیش داره ...چون حرف نمیزنه با اشاره میفهمونه... چندماه طول کشید تا بهم فهموند ولی بازم زیاد سخت نبود..تازه اون موقع که شروع کردم 6 ماهه باردار بودم... و البته پسرمم 2سال و نیم بود...دیگه چون تجربه دارم واسه دومی زودتر شروع میکنم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

زیر ۱۸ماه نباید پوشک رو بگیرید ازشون ...

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن
نه دختر من تا الان به بدبختی پوشک کردم ولی دیگ نمینونم بخرم اینم جیش میکنه یا دستشویی بزرگ میگ اح یع ...

نه این وقتی جیش میکنه یا دستشویی بد گریه میکنه فقط 

موندم چ کنم 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍