2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ایمیل دارم

خب وارد شو حساب گوگل شو با ایمیلی که وارد کردی نوار بالا صفحه گزینه داده و شخصی سازی  رو انتخاب کن بعد بیا یکم پایین تر فعالیت جستجو رو بزن ببین چه سایت هایی باز شده

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 
2731
از طهر اعصابم خرابه اخه شاگرد اوله

ربطی به شاگرد اول و غیره نداره.اول که شما مطمعن نیستی.بعدم همه تو سن خواهرزاده شما کنجکاویایی دارن.توسنی هم نیس که گوشی دستش ندین یا ۲۴ ساعته مراقبش باشید.اینا مساعلی که دیر یا زود باهاشون مواجه میشه.الانم به نظر من رابطه هاتونو باهاش گرم و صمیمی کنید به جای اینکه همش بپایید که چکار میکنه.تاکی مگه همه کنارش هستن که بخوان مراقبش باشن

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  
خب وارد شو حساب گوگل شو با ایمیلی که وارد کردی نوار بالا صفحه گزینه داده و شخصی سازی  رو انتخاب ...

خب اینکه خیلی دردسر داره 

شاتل زنگ بزنم که راحت تره

من امضا ندارم
2740
ربطی به شاگرد اول و غیره نداره.اول که شما مطمعن نیستی.بعدم همه تو سن خواهرزاده شما کنجکاویایی دارن.ت ...

وای اخه سنی نداره ۱۴ سالشه 

از الان بخواد این جور  جاها بره که وحشتناکه

من امضا ندارم
خب اینکه خیلی دردسر داره  شاتل زنگ بزنم که راحت تره

دردسر نداره همین حالا میتونی ببینی با گوشیت 

ولی به قول دوستمون شما دایم نمیتونین کنترلش کنین و بنا به سنشون بلاخره شاید کنجکاوی هایی داشته باشن و کنترل کردن اصلا خوب نیست 

شاتل هم زنگ بزنی فایده نداره چون اونا نمیدونن

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 
وای اخه سنی نداره ۱۴ سالشه  از الان بخواد این جور  جاها بره که وحشتناکه

اگر از در نصیحت وارد بشید اثر معکوس داره‌.یک چون غرورش شکسته پیش شما و سرخورده میشه.دو چون این نصیحت باعث مخفی کاریش میشه.

به نظرم اگر جو دوستانه براش درست کنید زیاد تنها نمونه توخونه.و اینکه بیشتر به سمت خدا جذب بشه اگر کاری هم کرده باشه دیگه تکرار نمیکنه یا حداقل به مرور کمتر میشه.نزارید زیاد تنها باشه

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  
2706