2737
2734
عنوان

کرونا

242 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها مامانم کرونا گرفته ۱۰درصد ریه هاش درگیر شده الان دکتر دارو داده گفته برو خونه استراحت کن اگه داروهارو بخوره بیماری پیشرفت نمیکنه؟چهار روزه اینجوریه فقط سردرد و آبریزش بینی داره تب نداره .چی بهش بدیم بخوره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مدام بهش بده مخصوصا دمنوش و آب میوه یک سره. خودت هم مراقب باش نگیری بتونی بهش رسیدگی کتی اونو تو یه اتاق قرنطینه کنید دستشویی هم جدا باشه اتاقش ترجیحا پنجره داشته باشه. ظرف یک بار مصرف بگیرید که بندازی دور نخوای هی ضد عفونی کنی لباس ها ش رو جدا بشور 

2731
مادر منم ده درصد درگیر شده بود داروهاشو مرتب خورد و چای دارچین و زنجبیل و انار بخته خورد بعد حدود ده ...

انار پخته چه جوریه گلم منم 20 درصد ریه ام درگیر شده بعد از بیست روز هنوز سرفه میکنم 

انار پخته چه جوریه گلم منم 20 درصد ریه ام درگیر شده بعد از بیست روز هنوز سرفه میکنم 

انار رو بصورت همون بستش میزاری رو شعله پخش کن رو اجاق گاز با شعله کم میزاری بیست دقیقه خوب بپزه بعدش بازش میکنی و با پره های سفیدش میخوریش. آخر شب هم میخوری که بعدش چیزی نخوری و بخوابی

2738