2733
2739
عنوان

تجربه لاغری

287 بازدید | 25 پست

دوستان لطفا هر کی تجربه لاغری داره یا در اطرافیانش دیده بگه یک ماه فرصت دارم حداقل ۵ کیلو باید کم کنم بدنم استپ شده یه جورایی راهکار بی خطر دارین بگین لطفا 

تاپیک بامداد خمار

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

کالری شماری کن

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ورزش موثر چی پیشنهاد میدید ؟

کالری شماری انجام دادی وزن کم نکردی

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2738
چراآخرای تابستون شروع کردم ۲ کیلو کم کردم اما تا الان رو همون موندم 

شاید روش کالری شماریت اشتباه بوده. چرا نمیای تو تاپیک بامداد خمار اونجا انگیزه میگیریم کنار دوستان راه حل داده واسه استپ وزن

چراآخرای تابستون شروع کردم ۲ کیلو کم کردم اما تا الان رو همون موندم 

دوست داری اونجا تگت کنم بیا دو صفحه اول بخون

خوندم مطالب و استفاده هم کردم از بعضیا رژیم شوک نمیتونم جلو خودم و بگیرم میخورم 😅😥

😁😁😁😁 

خوندم مطالب و استفاده هم کردم از بعضیا رژیم شوک نمیتونم جلو خودم و بگیرم میخورم 😅😥

ورزش های ایروبیک و زومبا از نت بگیر دان کن طبق اون ورزش کن خیلی خوبه منم با اون ورزش میکنم خیلی خیلی تاثیر داره ها

ورزش های ایروبیک و زومبا از نت بگیر دان کن طبق اون ورزش کن خیلی خوبه منم با اون ورزش میکنم خیلی خیلی ...

واقعا ؟ چقد کم کردی ؟ زومبا یه روز رفتم پهلوهام درد گرفت دیگه ادامه ندادم😅

واقعا ؟ چقد کم کردی ؟ زومبا یه روز رفتم پهلوهام درد گرفت دیگه ادامه ندادم😅

من والا هنوز یک ماه نشده شروع کردم با کالری شماری و ورزش سه الی چهار روز در هفته فعلا ۳ کیلو کم کردم. الانم رفتم تو گروه بامداد خمار عزیز. اونجا با دوستا به هم انگیزه میدیم خیلی خوبه

2706