2737
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته پسرعزیزم فوت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 5812 بازدید | 222 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوروزش بود ک فوت کرد بیماری قلبی داشت جیگر گوشم

خدابهت صبربده 

زبون آدم قاصره برای دلداری دادن 

خیلی غم بزرگیه 

الهی ازین به بعد بهترینا برات رقم بخوره 

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
2728
2738

عزیزم شکم پر و دست خالی بقول مامان بزرگا😔😔😔 خیلی سخته میدونم دوست خودم پزشک بود همین جوری شد اون بچش هفت ماه بدنیا اومد انقدر ناله گریه میکرد حد نداشت خونش عوض کرد روحیش داغون شد سر شش ماه باردارشد رفت زیرنظر پزشک الان شش ماهشه دوقلو ان شالله اونم سلامت زایمان کنه اینو گفتم ناامیدنشی اون دنیا شفاعتت میکنه عزیزم جاش خوبه اون دعاکن ناامیدنشو دامنت سبزمیشه ایندفعه زیرنظر پزشک باش

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
اخه بچم صحیح و سالم بود یهو اینطور شد دلم اشوبه

من ی بار تو نی نی سایت از ی صفت خوب شوهرم گفتم فرداش زندگیم خون شد تا  دو هفته منم به شدددددت معتقدم به چشم حتی از ترسم عکسمو با شوهرم تو اینستا نمیذارم 

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ میده من مطمئنم😍

من همش هفت هفته باردار بودمو سقط کردم

یکسال و نیم گذشته هنوز یادش میوفتم حالم بد میشه

شما دیگه چی میکشی

انشاالله خدا جای خالیشو سبز کنه و ی بچه سالم و صالح و عاقبت بخیر بهت بده تا غمتو یادت بره

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

من سه سال پیش دخترمو از دست دادم هشت ماه به دنیا اومد و زنده نموند هنوز داغونم

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد