2737
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته پسرعزیزم فوت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 5812 بازدید | 222 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرمو از دس دادم تو ۴ ماهگی 😔شما چرا بدنیا اومدن فرشتهات یا تو شکمت عزیزم

یکیشون هفت ماهه به دنیا اومد اون یکی تو شکمم،باورت ميشه بعد از 11 سال روز 12/12 هر سال که ميشه حال من بده با این که الان يه پسر و يه دختر دارم ولی اون اتفاق یادم نمیره و دلم براش میسوزه دکترا گفتن سندروم داون بوده خدا بهت رحم کرد که نموند ولی من..... 

امضای خدا پای تمام آرزوهات 😍 😍 

خدا صبرتون بده. من 6 سال پیش یه پرنده بلبل خرمایی خییییلی باهوش داشتم مرد. هنوز که هنوزه یادش میوفتم گریه میکنم😭 چه برسه به اینکه بچه خود آدم باشه

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2731
من چقدر درکت میکنم هرچند بیمارستان من NICU داشت و۳۸ هفته طبق محاسبات سزارین شدم که گاهی فکر میک ...

عزیزم فرشته کوچولو هامون جاشون بهشته روز قیامت دست وپدرومادرشون میگیرن.💔

وقتیکه این اتفاق برام افتاد فکرمیکردم فقط منم ک بدبخت شدم..

خدارشکر

خدا دوباره بهم ی پسرکوچولو دیگ دادالان۲/۵سالشه

شما دوباره باردارشدی؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
آخ اگه اینطور باشه من دو تا اونور دارم هر دو هم پسر 

بله عزیزم من اینو چندین جا خوندم و شنیدم..

الهی که خدا به قلب های شما مادران عزیز آرامش عنایت کنه😘

بــــر ثــانـیہ ظــهـور مـهــــدے صلــوات... اللهم صل علـی محـمد و آل محـمد و عجـل فرجـهـم   هفت شهرِ عشق را عطار گشت،،، ما هنوز اندر خمِ یک کوچه ایم
عزیزم فرشته کوچولو هامون جاشون بهشته روز قیامت دست وپدرومادرشون میگیرن.💔 وقتیکه این اتفاق برام افت ...

واسه من نزدیک ۵ ماهه گذشته ماه دیگه تازه میخوام اقدام کنم کی بشه معلوم نیست 🥺خدا گل پسرتو حفظ کنه اون چندهفته به دنیا اومد اون مشکل تکرار نشد دیگه؟

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
2740
واسه من نزدیک ۵ ماهه گذشته ماه دیگه تازه میخوام اقدام کنم کی بشه معلوم نیست 🥺خدا گل پسرتو حفظ کنه ا ...

ممنون عزیزم..

ن گلم دیگ صبرکردم ک کامل۹ماه بشه..

من واس۲۴ام وقت عمل داشتم۴روز زودتر  دردهای زایمانم قبل موعد شروع شد.درواقع درد طبیعی هم کشیدم..

پسرم۳۹هفته و۴ روز با وزن ۳۸۰۰ سالم بدنیااومد ..خیلی استرس و نگرانی کشیدم ۹ماه برای من مثل۹سال گذشت!!!

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
ممنون عزیزم.. ن گلم دیگ صبرکردم ک کامل۹ماه بشه.. من واس۲۴ام وقت عمل داشتم۴روز زودتر  دردهای ز ...

انشالله همیشه سلامت باشه ❤️ دعا کن منم پسرم برگرده 

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
انشالله همیشه سلامت باشه ❤️ دعا کن منم پسرم برگرده 

انشالله خدا دوبرابرشو بده ی دوقلو پسر حتما حکمتی هس

منم فک میکردم دیگ هیچوقت نمیتونم بارداربشم.

خدابزرگه ازته دل دعا کن ک معجزه میکنه💙

انشالله خدا دوبرابرشو بده ی دوقلو پسر حتما حکمتی هس منم فک میکردم دیگ هیچوقت نمیتونم بارداربشم. خد ...

سپردم به خودش همش دارم از خودش میخوام که اگه صلاح میدونه پسرمو بهم برگردونه خیلی دلم میخواد مادر شم ، مادر شدم ولی فقط یک روز ، خدایا خودت فرشته هامونو برگردون، ممنون از دعای قشنگت و انرژی مثبتت 💐💐

تسلیت😢

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..