2733
2739
عنوان

از کارهای داداشم و زنش متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4407 بازدید | 184 پست
من جوابا و پستا رو خوندم دهنم باز موند  تو بعضی خانواده ها واقعن خواهر شوهر و مادرشوهر ...

با این وجود هیچ وقت برای عروسمون کم نمیزاریم...بچه اش دنیا اومد من خودم ب شخصه10روز پیشش بودم و بهش میرسیدم بعدش ادم بد منم و ب من جلو مادرم فهش داده..ولی بازم میگم ک خودشون خوشبخت بشن با هم خوب باشن ...مستقل باشن..اون پیرزنو اذیت نکنن

خدایا همه مریضارو شفا بده.
من جوابا و پستا رو خوندم دهنم باز موند  تو بعضی خانواده ها واقعن خواهر شوهر و مادرشوهر ...

اصلا بعضی ها فک میکنن هرچی شد باید پشت عروس درامد بخدا بعضی عروسا از شمر بدترن

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم یه عروسم با 8 تاخواهرشوهر دارم و با مادرشوهرم تو یه خونه زندگی میکنم و تاحالا ب هیچکدوم بی احترامی نکردم.ولی بیچاره ها انقد از 3 تا جاری قبلیم اذیت شدن هنوز بعد 3 سال زندگی میترسن بیان خونه من ،میگن ما از خونه داداش رفتن چشم ترس شدیم دیگ 

تعریف من از عشق همان بود که گفتم🍃دربند کسی باش که دربند حسین است❤️❤️❤️به یاد رنگین کمان 🌈🖤
منم مادرم همینه البته خداروشکر هزاری از ما نمیگیرن پدرم و مادرم خیلی وضع مالیشون خوبه فقط عروسمون خب ...

اره عروس ما هم اینجوریه ولی من همیشه هر چی باشه گردن میگیرم ک با خواهرای دیگ ام در نیفته. .اون خواهرم ساکت نمیشینن

2731
من خودم یه عروسم با 8 تاخواهرشوهر دارم و با مادرشوهرم تو یه خونه زندگی میکنم و تاحالا ب هیچکدوم بی ا ...

اره خب مثلا میاد ب ابجیم پیام میده بعد ابجیم جوابشو میده گوشیو میده داداشم با نیرنگ ک خواهرات بهم حرف بد میزنن

پست و حرفهامو بخونی متوجه میشی..من بخاطر همین چیزا ک میبینم افسرده شدم من دارو ندار زندگیم مادرمه ی ...

میفهممت واسه افسردگیت حتما قطره استاخدوسووو بگیر ۱۵ تومنه و عطاری ها دارن .‌پیش مامانت هم هیچی از عروسش نگو نزار بیشتر ناراحت‌شه اون خودش دلش خونه 

اره خب مثلا میاد ب ابجیم پیام میده بعد ابجیم جوابشو میده گوشیو میده داداشم با نیرنگ ک خواهرات بهم حر ...

این موردو خیلی دیدم، با اینکه خودم خداروشکر خواهرشوهراما خیلی دوست دارم اما تو بقیه اطرافیان خیلی دیدم

تعریف من از عشق همان بود که گفتم🍃دربند کسی باش که دربند حسین است❤️❤️❤️به یاد رنگین کمان 🌈🖤
داداشت کار نداره زنش یاد داده گفته اینجو ری بگو، من خودم گاهی اینجوری میگم، ببین ولشون کن محل نده

چی بگم اخه خدا خودش میبینه. ..مامانم بچه هاشو بدون پدر بزرگ کرده

2738
میفهممت واسه افسردگیت حتما قطره استاخدوسووو بگیر ۱۵ تومنه و عطاری ها دارن .‌پیش مامانت هم هیچی از عر ...

همیشهههه خوبی عروسش میگم و بهش میگم ک تو کم حوصله هستی اوناها جوونن

میفهممت واسه افسردگیت حتما قطره استاخدوسووو بگیر ۱۵ تومنه و عطاری ها دارن .‌پیش مامانت هم هیچی از عر ...

شیر بچه میدم نمیشه بخورم

خرج رو دخترا میدن بعد خونه اوناست و به اسمشونه اون وقت چی بهشون ربط نداره؟ بعضی خانما تا اسم خانواده شوهر میاد دیگه کلا منطقشون تعطیل میشه!

قصد بی‌احترامی ندارم ولی از نظر من پسری که وایمیسه داماد خرج دکتر مادرشو بده بی‌غیرته مگر این که واقعا دیگه اون لحظه هییییچ پولی و هییییچ راهی هم واسه تهیه پول نداشته باشه

از نظر قانونی هم اگر توانایی داشته باشن وظیفه بچه‌شونه نفقه پدر و مادری که نداشته باشن

خرج رو دخترا میدن بعد خونه اوناست و به اسمشونه  اسمشونه اون وقت چی بهشون ربط نداره؟ بعضی خ ...

دادشم حداقل ماهی10تومن کار میکنه..و هیچ قسط و طلبکاری هم نداره

2706