2737
2734

تازه نامزد کردم

بابام خودشو کشته من سریع عقد نکنم

ولی واااقعا ی جوری با من رفتار میکنن انگار من حذف شدم 

میزاتاقمو دادن به خواهر کوچیکترم😐 به جاش گفتن وسایلتو بزار توی ی کشوی کوووچیک دراور

ی سری جزوه واسه دانشگام پرینت گرفتن شد حدود ۲۰۰ ی جوری با من برخورد میکردن انگار بدهکارم😐

ماه پیش برام گوشی گرفتن یکم دست و بالشون تنگ شد منم وحشتناااک افتادم به دندون درد ولی تحمل کردم گفتم این ماه دیکه میگرم درستش میکنم الانم اوکبه درد نداره

قرار بود خواهر کوچیکه ام اول دندونشو درست کنه چون خیییلی اذیت بود بعد من..که خب درستش کرد

دیشب به مامانم میگف نه بابا سردیت نکنه همه کارات ما بکنیم😐

امروز اصلاااا هیچی به من نگفتن صبی مامانم پاشده با خواهر بزرگم که داره جدا میشه رفتن دکتر هزینه دندون اونو اینا تقبل کردن...خانواده من ذره ای خسیس نبودن هرررهزینه ای بود به عهده میگرفتن منتی هم نبود نمیدونم الان جرا همچین مبکنن🤕

صبوری میکنم تا طلوع آفتاب❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
طبیعیه😂😂😂

سلام صنمی خوبی عزیزم

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

میفهممت

حق داری

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706