2733
2739

الان تایپیک زدم گوشیم‌ خاموش شد باز میگم ملمانم زنگ زد ما شب میایم منم گفتم باشه و اینا زنگ زدم به شوهرم گفت باید به بابای منم بگی تو یه ساختمونیم با پدر شوهرم اینا 

بابام اینا سختشونه باهم بگم و گفتن نمیایم دارم دیوونه میشم 

واسه اینکه ما همش خونه مامانم اینا شام‌میریم‌ خیلی زشت شد

پدر شوهرم مریض بود ما رفتیم دیدنشون خیلی بی محلی کرد به بابام بدون هیچ دلیلی بابای من خیلی آروم و باشخصیته اصلا باورم نمیشد اینحوری بی محلی کنه پشتشو کرده بود نشسته بود به بابام اصلا محل نمیزاشت دلم نمیخاد باهم بگم بشون اصلا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

گفتم زشته کفت یا باهم یا هیچکس منم به ملمانم گفتم گفت نمیایم ناراحت نیسیم میدونم ناراحت شدن جون خیلی لطف دارن بما 

مادر شوهرم بااینکه تو یه ساختمونیم دوهغته ی بار چی بشه شام بگه 

خيلي سخته منم ي مدت اين مشكل و داشتم 

ولي بابام اينا براي اينكه هم تنها با من ديدن كنن 

هم مشكلي با خانواده شوهرم پيش نياد 

مثلا شام ك دعوت بودن پدرشوهرم اينا هم دعوت بودن ديگه 

بابام اينا مثلا دو س بعد از ظهر ميومدن ديگه همينجور ديدن ميكرديم. تا وقتي ك شب بشه خانواده همسرم هم بيان 

ديگه بابام اينا شام و ك ميخوردن ي چهل دقيقه بعدش ميشستن ي چايي ميخوردن ميرفتن 

همه هم خوشحال بدون مشكل 

در كل هم ضايع است تو ي ساختمونيد دعوتشون نكني 

اصلا به خودت نگیر...بزار پدر شوهرت هم بیان ... نیومدنشون باعث کدورت میشه... بابات و پدر شوهرت رو ب ...

مامانم اینا سختشونه بااونا اصلا خوش نمیکذره بابای من یه اخلاقی داره همینحوری سختشه چه برسه باشن الانم کفتن ی شب دیگه میایم 

2706