2733
2734
عنوان

اسپرم بی تحرک

178 بازدید | 25 پست

سلام خانوما من شوهرم ازمایش اسپرمش حرکتش صفر هس

کسی هس اینجا ک بااین شرایط حامله شده باشه چحوری؟؟

بعد اینکه چیکار باید کرد برااینکه تحرک اسپرم داشته باشه اگ جواب گرفتین ممنون میشم پاسخ بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برا همسر من صفر نبود ولی حدش خییییییلی کمتر از رنج ازمایشگاهی بود دکتر میگفت حرکت نمیکنه درجا میزنه..ولی من باردار شدم طبیعی ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
برا همسر من صفر نبود ولی حدش خییییییلی کمتر از رنج ازمایشگاهی بود دکتر میگفت حرکت نمیکنه درجا میزنه. ...

مثلاً چند؟منم شوهرم صفر نیست اما ۱۰درصد حرکت داره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
صفر بادارو حل میشه بنظرتون

اره عزیزم ان شاءالله خدا بخواد میشه. من یه شماره دیروز از همین جا برداشتم.طبیب می‌گفت رایگانه. شمارشو بهت میدم بهش زنگ بزنین و ازش کمک بخواین

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من هیچ مشکلی نداشتم فق کم تحرکی اسپرم شوهرم هست

خوب خدا رو شکر که نداشتی. مشکل همسرتم حل میشه ما این مدلی تو فامیل داشتیم. الان دو تا پسر داره. 

میگم ما خانوما حتما باید روز سوم پریود بریم برای آزمایش یا هر وقت رفتیم اشکالی نداره؟ ممنون میشم جواب بدی. که اگر زمان خاص داره الکی تو کرونا نرم بیرون. 

مثلاً چند؟منم شوهرم صفر نیست اما ۱۰درصد حرکت داره

نمیدونم یادم نیس ولی دکتر میگفت حرکت رو ب جلو اصلا نداره ..میگفت اسپرمش درجا میزنه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706