2733
2739

من بیست تومن شارژ تو خط ایرانسلمه

کسی هست که خط ایرانسل داشته باشه؟

اگر هست میتونه شمارش رو بده تا من این بیست تومن رو واسش انتقال بدم و اون بیست تومن همراه اول واسم انتقال بده؟

تو رو خدا کسی هست؟

خواستم واسه همراه اولم شارژ بگیرم

اشتباه واسه ایرانسلم گرفتم

خب با ایرانسل کاری ک میخوای رو انجام بده؟🙄🙄

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید از طریق رمز دوم بسته بگیرم  من رمز دوم ندارم

خب برو عابر!

یا اگر با خط همراه کلاس داری بسته دو سه ساعته بگیر بعد برو عابر نت بگیر

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
نمیشه بعد از ظهر کلاس دارم بسته لازم دارم

مگه با همراه اول نمیشه بسته گرفت

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2738
باید از طریق رمز دوم بسته بگیرم  من رمز دوم ندارم

ن بابا برو تو ایرانسل من

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
یا اینکه اون ی بسته اینترنت ایرانسل واسم بفرسته و من شارژ رو واسش بفرستم؟

با واتساپ درس می خونی؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم