2733
2734
عنوان

چگونه جلسه اول خواستگاری متوجه شویم پسری وابسته هست یا مستقل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 72 پست

شوهر من خیلی بی مقدمه پرسید شما که با خونواده ی من مشکلی ندارین؟؟!!

مدام می گفت همکارها می گن این کار رو بکن. پدرم می گه فلانی گفت با شما وصلت نکنیم! فلانی نظرش در مورد تو اینه.‌..همکارها میگن ازش اینو بپرس.  

بعدها فهمیدم این همکارها همون خونواده اش بودن و این هم می خواسته همه رو راضی کنه.

"راجع به" رو درست بنویسیم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آخه نمیخوام بی ادبانه هم به نظر بیاد ‌‌. چه سوالی میپرسی شما تو این موقعیت که هم رک باشه هم مودبانه

ببین عزیزم من هم رک میپرسم هم غیرمستقیم اینجوری کاملا میفهمم طرف وابسته هست یانه

البته من منظورتو از وابسته نفهمیدم اما برای خودم خیلی مهمه که طرف وابسته ب خانوادش نباشه اگه بخوام رک بپرسم میگم شما وابسته اید به خانواده یا نه

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
ببین من خواستگار داشتم۳۹سالش بود تو۵دقیقه اول گفت به مامانم بگم بهتون خبرمیدم گفتم نه که نه بره گمشه ...

وای خدای من اونایی که پنهون میکنند بعدا پدر درمیارند وای به حال اینا که از اول اینجوری میگند

همسر من خیلی مستقله و قبل اینکه من چیزی ازش در این رابطه بپرسم خودش اینو گفت. گفت به پدر و مادرم احت ...

خوب پسرشون رو خوب تربیت کردند. اونهایی که وابسته ان با احساس ناامنی بزرگ شدند.

2738

نمیتونی متوجه بشی شاید طرف خوب فیلم بازی کنه جلوت همش منم منم بکنه ولی از پشت ب حرف خانوادش باشه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
ببین من زمان مجردی یه خواستگاری داشتم مثلا ازش پرسیدم بعد ازدواج قصد داری کجا زندگی کنی خیلی قاطعانه ...

آفرین. این جور آدمها تک تک جمله های جلسه آشنایی رو به خونواه شون می گن.

چد بارم تصمیمات آنی گرفت تو دوران خواستگاری بهش گفتم نظر خانواده تو نمیپرسی گفت نه اینا بین خودمونه ...

خیلی کامنتات بهم کمک کرد مرسی عزیزم‌ . تصمیم آنی خیلی فکره خوبیه برای شناخت زودتر 

2706