2737
2734
عنوان

باردارا

93 بازدید | 9 پست

سلام خانمایی که به زودی مامان میشین..میگم شما تو دوران بارداریتون چیکار میکردین حوصلتون سرنره ماه ۶یا۷؟من خیلی بیحوصله و کسلم بگین باهم انجام بدیم بیکار نباشیم..خودم گاهی رمان میخونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگما شما هم ماه های اول فقط خسته بودین؟ از صلح تو رختخوابم و تازه الان با خودم کنار اومدم که بلند ش ...

نه من فقط شبا زود میخوابم تو روز زیاد خوابم نمیاد .خیلی هم معده درد دارم😣

2728
نه من فقط شبا زود میخوابم تو روز زیاد خوابم نمیاد .خیلی هم معده درد دارم😣

واقعا دارم اذیت میشم اینجوری

یه آشپزخونه دارم که ببینی میگی اینجا خونه مجردی پسرونه است

از یه طرف اصلا اینجوری خوشم نمیاد از طرفی حس و حال تکون خوردن نیست

چه جور معده دردی؟ یعنی نمیتونی غذا بخوری؟ 

واقعا دارم اذیت میشم اینجوری یه آشپزخونه دارم که ببینی میگی اینجا خونه مجردی پسرونه است از یه طرف ...

معدم اسیدی شده خیلی میسوزه .هرچی هم بخورم دردش شدید تر میشه .تهوع هم که دارم خیلی.الان سه ماهمه گفتن بری تو چهار ماه خوب میشی اما نشد 😔😔😔

2738
واقعا دارم اذیت میشم اینجوری یه آشپزخونه دارم که ببینی میگی اینجا خونه مجردی پسرونه است از یه طرف ...

اخ اخ کلافگی تو حاملگی بخاطر به هم ریختگی خونه رو خوب درک میکنم

معدم اسیدی شده خیلی میسوزه .هرچی هم بخورم دردش شدید تر میشه .تهوع هم که دارم خیلی.الان سه ماهمه گفتن ...

غصه نخور تا اخر بارداری همراهته شاید بهتر بشه ولی خوب نمیشه من که الان ۷ماهمه دیشب از سوزش معده داشتم میمردم