2733
2739
عنوان

عمل بینی بعد از زایمان

1077 بازدید | 10 پست

بچم ک ۲ماهش بشه میخام برم نوبت بگیرم برای عمل بینی خوبه ؟چون بچه ۲ماهه نمیفهمه مادرش نیستش 

😘برای سلامتی تو راهیم یه صلوات بفرستید مرسی😍

شیرش چی؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه شیر خودتو بهش میدی ،بیهوشی روی شیرت اثر میذاره و نمیتونی شیر بدی، حالا چه عجله ای داری ؟

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
اگه شیر خودتو بهش میدی ،بیهوشی روی شیرت اثر میذاره و نمیتونی شیر بدی، حالا چه عجله ای داری ؟

تا یه مدت شیر خشک میدم اخه بزرگتر بشه دست میزنه ب دماغم خراب میشع یا نباشم بهونه میگیره

اگه بچت شیر خشکی هست که دیگه خود دانی انشاالله به خوبی و خوشی

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
اگه بچت شیر خشکی هست که دیگه خود دانی انشاالله به خوبی و خوشی

فعلا ک خیلی مونده ب دنیا اومدن ۶ماه دیگه دنیا میاد .مرسی عزیزم 

2738
تا یه مدت شیر خشک میدم اخه بزرگتر بشه دست میزنه ب دماغم خراب میشع یا نباشم بهونه میگیره

پیش کی میخوای بری؟کدوم شهر

فعلا ک خیلی مونده ب دنیا اومدن ۶ماه دیگه دنیا میاد .مرسی عزیزم 

اووووو 😅😅

من فکر کردم بچه ات بدنیا اومده میگی دو ماه دیگه میخوام برم عمل اصلا به تیکر بارداری توجه نکردم 

اووووو 😅😅 من فکر کردم بچه ات بدنیا اومده میگی دو ماه دیگه میخوام برم عمل اصلا به تیکر بارداری توج ...

خخخخخخ اره حالا حالاها مونده خخخ