2733
2734
عنوان

نی نی 10ماهه دارین بیاین لطفا

56 بازدید | 10 پست

الان نی نیاتون چه کارایی میکنین؟ 

را افتادن؟ 

چنتا دندون دارن؟ 

چیا غذاشون میدین

دور سرشو اگر میدونین ممنون میشم بگین

راستی چه صداهایی میگه

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

دختر من  هر ادای ی اصدایی ک  بیارم رو در میاره بلافاصله اسم خارمم میگه کنار مبل می ایسته  تازکی دوتا دندون در اورده  دور سرشو نمیدونم گلم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

مال من تو هشت ماه هست

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر من  هر ادای ی اصدایی ک  بیارم رو در میاره بلافاصله اسم خارمم میگه کنار مبل می ایسته & ...

خواهش میکننننمممم بهم بگو دور سرشو بگیر منتظرم 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2728

یازده ماهش کامل شده

راه میره 

اکثر غذاها رو میدم

آواها و که میگه قشنگ 

مامان... بابا... بوس... ممه... جی جی... بده رو میگه 

دور سرش رو نمیدونم. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

دندون هم 4 تا داره. 

عزیزم رشد و تکامل بچه ها متفاوته 

ممکنه یکی نه ماه راه بره 

یکی هم سیزده چهارده ماه 

یسری کارهای کلیدی هست که تو همه بچه ها یکسانه که مراقب سلامت بهداشت بهت میگه یا دکتر خودش 

هشت ماه دور سرش ۴۶ دوتا دندون داره الان ماما گاهی بابا هم میگه دستشو میگیره به وسایل بلند میشه.غذاهم سوپ و فرنی و میوه بهش میدم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
یازده ماهش کامل شده راه میره  اکثر غذاها رو میدم آواها و که میگه قشنگ  مامان... بابا.. ...

کامل شده یعنب چی یعنی الان 12 ماهشه؟ 

من 10ماهشه و دختره هنوز دندان نداره

2738
کامل شده یعنب چی یعنی الان 12 ماهشه؟  من 10ماهشه و دختره هنوز دندان نداره

یعنی 18 روز دیگه یه ساله میشه. 

بعضی بچه ها دیر در میارن بچه دوستم تا یک و نیم در نیاورد 

نگران نباش اگه خیلی دیر بشه دکتر یه آمپول کلسیم یا ویتامین دی دقیق نمیدونم کدومشه میزنه