2737
2739
عنوان

امروز کنار هم هستیم 🧡

190 بازدید | 18 پست

امروز روز منع خشونت علیه زنانه!

هر کاری که به انجامش وادار شدید درحالی که علاقه و رضایت برای انجامش ندارید مصداق خشونته!

اگر خشونت رو به هر شکل تجربه می کنید اپلیکیشن ترنج رو نصب کنید, اونجا مشاورین و وکلایی هستند که رایگان به شما کمک می کنند!

برای خودتون ارزش قائل باشید و خودتون رو دوست داشته باشید ، هر که شما رو به سازش احمقانه دعوت می‌کنه فردا روز که خشونت نابودتون کنه قدمی براتون بر نمی داره ....

به امید دنیای عاری از خشونت

و هنوز هم میشود در گلدان شکسته گل کاشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرت چه جوری بفهم ام شوهرم بهم خیانت می‌کنه  رفتاراش خیلی عوض شده  کلا خیلی سرد شده

من مشاور نیستم عزیزم...

تجربه هم ندارم

بنظرت چه جوری بفهم ام شوهرم بهم خیانت می‌کنه  رفتاراش خیلی عوض شده  کلا خیلی سرد شده

سلام عزیزم.خوبی؟

چرا فک میکنی داره خیانت می‌کنه. این روزا آقایون خیلی تو فشارن. فشار اقتصادی واقعا کمرشکنه. دوست ندارم جلو خانواده شرمنده باشن. ولی هرچه تلاش می‌کنن ولی بازم از نظر مالی کم میارن.متاسفانه..

شاید بخاطر فشاری که روشه خواسته ناخواسته رو رفتارش تاثیر گذاشته.

درکش کن عزیزم.پشتش باش. مثبت فک کن الکی خودتو اذیت نکن.

ان‌شاءالله که خیره..

2738
این یه تاپیک جهت تبلیغ اپلیکیشن ترنجه😐

خانم شما اپ رو دیدی؟

بله من تبلیغ میکنم برای کار رایگان!

برای انسان های شریفی که به زنان خشونت دیده رایگان کمک می کنن

اگه رفتارش خشونت باره از ترنج کمک بگیر اونجا روانشناس دارن...

این یه تاپیک جهت تبلیغ اپلیکیشن ترنجه😐

چه اشکالی داره اگر واقعا کمک کنن 

کاش اپلیکیشنشون جا بیفته و همه بتونن استفاده کنن

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
چه اشکالی داره اگر واقعا کمک کنن  کاش اپلیکیشنشون جا بیفته و همه بتونن استفاده کنن

دقیقاً ...

چیزی به من نمی رسه ...

اما رنج میکشم وقتی میبینم اینجا زن کتک خورده یا اصلا همسرش تحقیرش کرده بازم دعوت به سازش میشه

2706