2733
2739
عنوان

من هیچ دوستی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 62 پست

[QUOTE=165783463]نه مشکلی ندارم ... من گیلانی هستم ... شهر رشت 😊🧡[/QUOTE

خوشبختم گلم. منم جنوبیم. مجردی؟ 

من متاهلم فعلا

میشه برا حاجتم وعاقبت بخیریم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد. هر کی این امضا رو دید صلوات مهمونم کنه
خدا نکنه بابا 😆❤ خیلی باحالی دمت گرم 💖

باحالی از خودته عزیزدلم😍💛هروقت حس تهنایی زو به سرت یه سوت بزن میام😂😂خیر سرم هم درس دانشگاه دارم هم‌کنکور 😂😂😂ولی میام اینجا دل و قلوه میدم

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کنکوریم تازه. خدا کنه تجدید نشم امسال اصلا درس نمیخونم 

ای وای الهی بمیرم 🥺

من اصن کنکوری میبینم یه جور عجیبی غمگین میشم واسه حالش 

خودم دوبار کنکور دادم آخه ... یه سال پشت کنکور موندم

ایشالا که قبولی دختری ... کم کَمک بخون درساتو که عادت کنی ... از نیم ساعت شروع کن

ای وای الهی بمیرم 🥺 من اصن کنکوری میبینم یه جور عجیبی غمگین میشم واسه حالش  خودم دوبار کنکور ...

کنکور هیچی من با شوهرم مشکل دارم. یعنی داغون داغونم. اصلا هیچ کاری نمیتونم بکنم. اعصابم خرابه 

میشه برا حاجتم وعاقبت بخیریم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد. هر کی این امضا رو دید صلوات مهمونم کنه
2728
باحالی از خودته عزیزدلم😍💛هروقت حس تهنایی زو به سرت یه سوت بزن میام😂😂خیر سرم هم درس دانشگاه دارم ...

ایول به مرامت بابا 🥺😍❤

هم دانشگا هم کنکور ؟ لنتی چن تا چن تا ؟ 😂 ... شلخته درو کن دوتا خوشه به مام برسه 😂❤

ایشالا میتتترکونی 😜💪🏼

ایول به مرامت بابا 🥺😍❤ هم دانشگا هم کنکور ؟ لنتی چن تا چن تا ؟ 😂 ... شلخته درو کن دوتا خوشه به م ...

اره من عن اکتیو بودنو دراوردم😎😂

ایشالاااااااااااااا😍

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
 کنکور هیچی من با شوهرم مشکل دارم. یعنی داغون داغونم. اصلا هیچ کاری نمیتونم بکنم. اعصابم خرابه& ...

ای بابا 🥺

دعا میکنم که حل بشه مشکلتُ دلت آرامش بگیره جانم ... 🙏🏼❤

اره من عن اکتیو بودنو دراوردم😎😂 ایشالاااااااااااااا😍

انرژی مثبت میباره ازت 😜🤩

صصصد در صد موفقی 🥳💪🏼

برا منم دعا کن آدم شم بچسبم به مخشای دانشگام 😂🤦🏻‍♀️

2740
ای بابا 🥺 دعا میکنم که حل بشه مشکلتُ دلت آرامش بگیره جانم ... 🙏🏼❤

مرسی عزیزدلم. از ته دل دعا کنیا. منم برات دعا میکنم به هر چی میخوای برسی   

[QUOTE=165783463]نه مشکلی ندارم ... من گیلانی هستم ... شهر رشت 😊🧡[/QUOTE خوشبختم گلم. منم جنوبیم. ...

زنده باشید ... اوخییی ... جنوبیا رو خیلی دوس 😍

من راستش هیچکدوم .. (نه متاهل نه مجرد😂🤦🏻‍♀️) ... با یه آقاپسری با قصد ازدواج در ارتباط هسم ولی هنو به خواستگاریو این داستانا نرسیدیم .. گفتم درستو تموم کن بعد بیا الان آمادگی ندارم (ترم اول ارشده تازه) 🤦🏻‍♀️😂🤦🏻‍♀️

2706