2733
2739
عنوان

شماجای من باشین میرین؟

144 بازدید | 20 پست

شوهرم بیکارشده قراره ازتهران برگردیم شهرخودمون .من پرستارم سه ساله نمیرم سرکارولی اگه برگردیم میخوام برم ماهی هفت تومن حقوقشه .ولی یه پسرسه ساله دارم که باید بذارم برا مامانم شوه م هم کارپیمانکاری انجام بده یا یه کاردیگه پیداکنه .باتوجه به اوضاع الان کرونا شما باشین میرین؟اینم بگم الان ۲۸سالمه اگه نرم دوسالدیگه میشم ۳۰ودیگه استخدام نمیشم .شماباشین میرین؟باتوجه به خطرکرونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مامانتون مشکلی ندارن و چن سالشونه؟ کلا من با گزاشتن بچه پیش مادر مخالفم.. خگاهرم میره سر کار گاهی ک میزاره مامانم طفلی نگه میداره ولی ب من گاهی میگه دیگه خسته میشیم... اونام سنشون دیگه از حوصله بچه داری گزشته واقن.. لازم دارن ارامش داشته باشن

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

اگه شهرتون تهران نیستو شهر کوچک و خوبیه ک خیلی کرونایی نباشه اونجا اره 

مادرتم ک مراقبه بچته و میگن واکسن کرونا هم مثل اینکه اومده شاید تا یه یک سال دیگه اوضاع درست شه

یعنی الان بری استخدام رسمی میشی؟ یا میخوای بری جای خصوصی؟

دولتی ادامه ی طرحمو میخوام برم کارم تا چهارسال پنج سال تودولتی تضمینیه که البته اگه تواین مدت آزمون بذارن استخدام میشم

مامانتون مشکلی ندارن و چن سالشونه؟ کلا من با گزاشتن بچه پیش مادر مخالفم.. خگاهرم میره سر کار گاهی ک ...

بیماری زمینه ای نداره ولی خیلی اضافه وزن داره.راستش پرستاری شیفت شب هم داره توی یک ماه زیاد زیادش شاید دوهفته نیازباشه بذارمش

2706