2737
2734
عنوان

رفتار نامزدمو نمی پسندم بنظرتون حساس هستم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله تفاوت فرهنگی داریم ، من اصلا دیگه دلم نمیخواد با نامزدم حرف بزنم

ببین اولا شما تا بیاین همو بشناسین دو سه سالی طول میکشه اگه مشکلی فقط اینه به مرور زمان که تورو بشناسه میذاره کنار این رفتارشو بعدشم کجا میخواین زندگی کنین؟ تو میری اونجا یا اون میاد اینجا؟

پس اگ عقدی بهش بگو  ولی نفهمه چکش میکنی

اخه میدونه من اینستاگرام ندارم ، چن روزه دارم چک میکنم میبینم واسه پست خانومای خارجی بوس میفرسته ، از نامزدم بدم اومده واسه این رفتارش.

2728
ببین اولا شما تا بیاین همو بشناسین دو سه سالی طول میکشه اگه مشکلی فقط اینه به مرور زمان که تورو بشنا ...

الان یک ساله ک عقد کردیم ، من قراره برم خارج کشور پیشش ، خب اگه انقد باز فکر میکنه چرا اومد از ایران منو گرفت ، همونجا از این خانومای خارجی ک بوس و قلب میفرسته براشون یکی از اونا می گرفت  ، بنظرت درست نمیگم 

الان یک ساله ک عقد کردیم ، من قراره برم خارج کشور پیشش ، خب اگه انقد باز فکر میکنه چرا اومد از ایران ...

چرا بهت حق میدم ولی به نظرم یه سال هم کمه بعدشم تو هنوز بهش چیزی نگفتی شاید اگه بهش بگی اونم خودشو درست کنه اون که با منظور نمیگه فقط اونجایی ها اینطور هستن ولی اگه ایران زندگی میکردین خیلی بهتر بود اینجوری فرهنگ اینجارو یاد میگرفت و رفتارشو درست میکرد 

2738
اخه میدونه من اینستاگرام ندارم ، چن روزه دارم چک میکنم میبینم واسه پست خانومای خارجی بوس میفرسته ، ا ...

کارت اشتباه محضه ..ببین بگو برای درسم یا نمیدونم ی چی میخام بنصبم نصبش کن ...بعد یه مدت جریانو براش بگو ببین چی میگه ...تو رو خدا خوب ازش شناخت پیدا کن مث من پشیمون نشی بوووس بای

کارت اشتباه محضه ..ببین بگو برای درسم یا نمیدونم ی چی میخام بنصبم نصبش کن ...بعد یه مدت جریانو براش ...

اره امشب بهش میگم ک اینستا نصب کردم بعد میگم اومدم نگاه کروم پیجتو و بقیشو میگم 

خودمم سرسنگین نشون میدم ، میگم خب همونارو می گرفتی،  دیگه چرا اومدی منو گرفتی 

🙏🌹🦋

اره امشب بهش میگم ک اینستا نصب کردم بعد میگم اومدم نگاه کروم پیجتو و بقیشو میگم  خودمم سرسنگین ...

بابا دیگه زیادی هم بزرگش نکن منم عاشق شهاب حسینی ام ینی روانیشم ....از احسان علیخانی خوشم میاد ولی بجای شوهرم ک نمیدم اینارو خخخخت

اره امشب بهش میگم ک اینستا نصب کردم بعد میگم اومدم نگاه کروم پیجتو و بقیشو میگم  خودمم سرسنگین ...

سعی کن تو همین عقد درستش کنی چون اگه ازدواج کنی واست سخت میشه همه چی بستگی به خودت داره که با رفتارت جوری نشون بدی که دیگه تا عمر داره اینکارو نکنه تجربه دارم که میگم با سیاست برو جلو زود هم ناامید نشو و فکر طلاق به سرت نزنه عزیزم

2706