2733
2734
عنوان

يه سوال درمورد سايز لباساي نوزاد

73 بازدید | 12 پست

دختر من الان دوماه و پنج روزشه

سايز صفر كامل اندازشه

من بخوام براي زمستونش كاپشن سرهمي بخرم بايد چه سايزي بخرم؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

ای جان مث دختر من فسقلیه.فکنم‌۱ باید بگیری

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایز یک... همیشه یادت باشه مخصوصا سرهمی هارو یه سایز حتی دوسایژ بزرگتر بگیر... من دخترم یه سالشه.. کاپشن سرهمی سایز ۱۸ ماه تا دوسال براش خریدم.

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2728
پسرمن چن روزدیگ 2ماهش میشه الان سایز2میپوشه.دخترت چن کیلوست؟

دختر منم چند روز دیگه 2 ماهش میشه. درسته میگن بعد از واکسن دوماهگی آروم میشن؟ 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738
پسرمن چن روزدیگ 2ماهش میشه الان سایز2میپوشه.دخترت چن کیلوست؟

٥كيلو و پونصد

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
سایز دو بگیر که اگر دوتا لباس زیرش گذاشتی ،بچه راحت باشه

نوشته سايز دو براي شيش تا نه ماهه

خيلي بزرگ نميشه براش؟