2733
2739
عنوان

دلم براداداشم میسوزه😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 24 پست
نگن ک ما کشتیمش از بلندی بندازنش بگن خودکشی کرد

تروخدا همچین راهنمایی هایی نکنین. این چ حرفیه. وای بر من. اون مرد هرچند بد باباشونه

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
تروخدا همچین راهنمایی هایی نکنین. این چ حرفیه. وای بر من. اون مرد هرچند بد باباشونه

ادمی ک بد باشع  و اذیتت کنه باید از زندگیت شوتش کنی بیرون حالا هر نسبتی ک میخاد داشته باشه

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادمی ک بد باشع  و اذیتت کنه باید از زندگیت شوتش کنی بیرون حالا هر نسبتی ک میخاد داشته باشه

درسته باید راهتو از آدم بد جدا کنی ولی ن با کشتن.. اونم پدرت ک هم خون و جونته

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2731
چرا نمیکشینش؟؟ البته اگ بهش احتاجی ندارین

بابا خشن

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
بابا خشن

😂😎

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2740
بخدامن یه زندگی راحت ندارم...وقتی اونجامیرمورفتارای بابام بامامانمومیبینم یجورعذاب میکشم توخونه ی خو ...

دقیقا اوضاع زندگی ماهم همینه داداشم خیلی اذیته بااخلاق بابام منم که ازشون دوهزار کیلومتر دورم کاری ازم برنمیاد همش فکرم پیش اوناست 

بخدامن یه زندگی راحت ندارم...وقتی اونجامیرمورفتارای بابام بامامانمومیبینم یجورعذاب میکشم توخونه ی خو ...

شوهر من خسیس نیست ولی دست بزن داره دخترم دوسالشه تو خ نه داد وبیداد میکنه الان ازمایش تیروئید دارم دوماه بد عید دکتر نوشته بود من هنوز نبرده ازمایش خودمم نمیزاره