2726
عنوان

دلم براداداشم میسوزه😔😔

439 بازدید | 24 پست

راستش اخلاق بابام ازاول گندبود....ازوقتی یادم میودسرکوچکترین چیزی توخونه دادوبیدادراه مینداخت ومامانموبه بادکتک میگرفت...مامانم بانداری واخلاق گندش ۲۶ساله که داره میسازه منم وقتی دختربودم چندباربه فکرفرارافتادم وتصمیم داشتم به اولین خواستگارم جواب مثبت بدم...ولی بابام دادبه کسی که خودش میخواست...درسته الان شوهرم ادم خوبیه وهزارباربهترازبابامه ولی خب من هرلحظه به فکرمادروبرادر۹سالمم...طوری که یه لحظه هم ازفکرشون بیرون نمیام...برادرم وقتی شوهرم شیفته میادخونمون وهی میگه خوشبحالت توراحت شدی ازاون زندگی...دلم خیلی برامامان وداداشم میسوزه...روزی هزاربارارزومیکنم کاش ازاول پدرنداشتم...یه پدربی مسئولییت وزورگوکه حق هیچ انتخابی به هیچکدوممون نداد....دلم خیلی پره میخواستم دردودل کنم باکسی

وزن اولیه ۷۷😰😰وزن شروع۷۷😓😓وزن هدف ۵۷💪💪

ای بابا 😥😥😥😥

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیکشینش؟؟ البته اگ بهش احتاجی ندارین

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728

ای جانم انشالله درست میشخ داداشت رو تا وقتی  میا  اونجا  خیلی بهش محبت کن بهش بگو تو مردی خیلی باید صبور باشی پشت مامان باشی اینا میگذره  درستو بخون کاره ای بشی واسه مامان جبران کنی .منم برات ی صلوات میفرستم  اللهم صل علی محمد وال محمد 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

سعی کن با هدیه خریدن خوشحالشون کنی.منم‌مث تو اما من بابام خیلی خوش اخلاقه ولی خدانگذره از باعث و بانیش تو این گرونی مث قبل نمیتونه خواسته های داداشامو براورده کنه..همش هدیه میخرم براشون و پول میدم بشون

مث شوهر منه دقیقا

بخدامن یه زندگی راحت ندارم...وقتی اونجامیرمورفتارای بابام بامامانمومیبینم یجورعذاب میکشم توخونه ی خودمونم یه جور....الانم بااین گرونی بیشتردستش بهونه اومدهمش مامانمواذیت میکنه حتی سریه چایی.....کاریم ازدستم برنمیاد...

وزن اولیه ۷۷😰😰وزن شروع۷۷😓😓وزن هدف ۵۷💪💪
مرسی از راه حل.. مگه میخان بقیه عمرشون و تو زندان باشن

نگن ک ما کشتیمش از بلندی بندازنش بگن خودکشی کرد

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706