2737
2739
عنوان

ادما همه اشتباه میکنن ...منم پشیمونم اما

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 75 پست
چیکار کنم؟دارم دیوونه میشم ، تازه زندگیم خوب شده ،شوهرمو دوسدارم زندگیمو دوس دارم ، اگ اهش منو بگیره ...

اگه شوهرتودوس داشتی بهش خیانت نمیکردی ازآه اون نمیترسی ازخودت میترسی که هنوزم فکرت درگیرشه منتظری شوهرت بگه توبازبری سمتش

عاجزانه تمنادارم یه صلوات مهمونم کنی💚

خخخخخخ الان چی بهت بگیم؟چی دوست داری بشنوی؟،اگه قرار باشه نفرین بگیره نفرین زنش باید بگیره اگه باکسی رابطه داشته باشی شوهرت هم حتما با کسی وارد رابطه میشه تو این دنیا هر کاری کنی سرت میاد نیاز به نفرین کردن هم نداره

فال رایگان میگیرم با ورق هست خیلیا میگن درسته ولی من ادعایی ندارم شاید چیزی نشون بده ناراحت شید پس اگه ناراحتت شدید باور نکنید.خودتون زندگیو زیباتر کنید😍😍😍🌼 برای هرکی گرفتم فقط برام صلوات بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید استارتر چقدر عقلت کمه میترسم با این فکرهای مسخره کار دست خودت بدی اخه از رابطه با نامحرمی که خدا منعش کرده نمیترسی بعد از نفرین یه بشر هوس باز میترسی ایول بابا 

2731
چیکار کنم؟دارم دیوونه میشم ، تازه زندگیم خوب شده ،شوهرمو دوسدارم زندگیمو دوس دارم ، اگ اهش منو بگیره ...

اه اگر اینطور بود کل ملت اه همدیگه میگرفتشون و کلا به فنا میرفتیم😂

عزیزجان لطفا سیم کارتت رو عوض کن 

راه ارتباط باقی نذار

چون توبه کردی باهات حرف زدم وگرنه از ادم خیانتکار متنفرم 

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟

جلل الخالق 😶😶😐😐😐😐

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

من صبحی رفتم پول کارت به کارت کنم یه نیسان داشت داربست فلزی ازیه خونه بارمیزد پسر جوون همچین ژست گرفته بود بهم گفت شماره بدم ....اینقدر حالم بدشد تودلم گفت اگه زن داری چقدرررر  گناه داره

2740
عزيزم چه آهي ؟چه نفريني؟؟؟ شما از كار خروم داري دوري ميكني ، اون مرتيكه اصلا بشينه صبح تا شب نفرين ...

ی بار باهاش حرف میزدم گفت تو خیلی پاکی برا همین سمتت اومدم چون مث بقیه زنا نیستی،گفت قبلا دوست دختر زیاد داشتم اما فقط برا سرگرمی اما اولین باره عاشق شدم عاشق تو،گفتم متاهلم حتما بودن گفت من متاهلم یعنی برم با مجرد رفیق بشم؟

از اين بترس كه رابطت و ادامه بدي كه هم شوهرت هم زن اون مرتيكه بفهمن اون وقت اه مظلوم پشتته كه زندگيت و نابود ميكنه ، آه يه مرتيكه هوس بازه طالم نميگيره، آه مظلومه كه ميگيره

من صبحی رفتم پول کارت به کارت کنم یه نیسان داشت داربست فلزی ازیه خونه بارمیزد پسر جوون همچین ژست گرف ...

زن دارن عزیزم.مام خیلی ازین موارد برامون پیش اومده و اتفاقا شوهر بداخلاق و بسیار بدی هم داریم.ولی از ترس خدا،و ضایع نشدن حق زن و بچه طرف ،و حفظ پاکدامنی جلو خودمونو گرفتیم

ی بار باهاش حرف میزدم گفت تو خیلی پاکی برا همین سمتت اومدم چون مث بقیه زنا نیستی،گفت قبلا دوست دختر ...

واقعا براتون متاسفم ، خودتون ميفهمين چي دارين ميگين

نكنه توقع داري كه براي اين اقا كف هم بزنيم با اين تفكرات و خرف ها

نه باهاش ادامه بده چرا قطع ارتباط کنی    

کامنت شما تنها چیزیه که استارتر دوست داشت بشنوه🤭

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706