2737
2734
عنوان

ادما همه اشتباه میکنن ...منم پشیمونم اما

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر قراره آهی  گیرا باشه این وسط آه زن و بچه اون آقا و همسر شماست   .آه کشیده  واسه نرفتن شما تو رابطه گناه بعد فک میکنید میگیره  

نه عزیزم برو  بچسم ب زندگیت  توبه اتم نشکن خدا توبه پزیره بلاکش و تمام

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2728
نفرینش حق نیس نمیگیره بیخی توبه کردی دیگه

باید دل شوهرشو بدست بیاره

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم

خیر سرش سید هم هست نکبت ولش کن اصلا نفرینش گیرا نیست چرت گفته بترسونتت ولی اگه همچنان با اون عوضی ادمه بدی زنش نفرینت کنه نفرینش میگیرتتو شک نکن 

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
2738
از اه ی مررد غریبه ک باش دوس نشدی میترسی ولی از اه شوهرت نمیترسی با این خیانت شگفتا

احسنت 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
نهههههههه یادت رفتههه اینجا درمورد خیانت زن میگن اشکال نداره دیگه توبه کردی ولی درمورد خیانت مرد حمل ...

نه بابا اگه برعکس بود میگفتن خدا لعنت کنه زن های خونه خراب کن و هرزه که وارد زندگی شوهرامون میشن. 

چیکار کنم؟دارم دیوونه میشم ، تازه زندگیم خوب شده ،شوهرمو دوسدارم زندگیمو دوس دارم ، اگ اهش منو بگیره ...

چه اهی چه کشکی چه دوغی؟؟!!واقعا نمیفهمی یا خودت و به نفهمیدن زدی؟

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷