2737
2739
عنوان

قبل اقدام سیاهدانه و عسل خوردیم

6871 بازدید | 43 پست

دوفاستونم میخورم..همیشه ترشح داشتم ولی این ماه اصلا ندارم امروز روز ۱۷سیکلمه یعنی تخمک گذاری نکردم🤔🤔🤔

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

چند وقته اقدامی

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گرمی باعث‌کم شدن ترشح میشه

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
خب به ترشح نیس که 

اخه هرماه داشتم ازاین تعجب میکنم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

چرا ..اونا که میگن گرمیجات بخورین باردار شین

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2738

جلوی تخمک گذاری رو نگیره فقط..منم حدسم از گرمیه

منم ی سوال بپرسم شما قبل پریودی دوسه روز لک بینی داشته باشین  اول پریودی رو از لک بینی حساب میک ...

نمیدونم درسته یا نه

ولی ازوقتی ک قرمز میشه چون دقیقا بعد قرمز شدن ۷روز بعدش پاک میشم

ی روز قبل لکه بینی دارم

منم تو اقدامم شیش ماهی هست امیدوارم این ماه دیگه باشم

ان شاالله

بچه داری؟

نمیدونم درسته یا نه ولی ازوقتی ک قرمز میشه چون دقیقا بعد قرمز شدن ۷روز بعدش پاک میشم ی روز قبل لکه ...

من همیشه از وقتی لکه بینی شروع میشه حساب میکنم اقدامم بودم نمیشد بعدم باردار شدم سقط شد یکی دوبار دیدم مثلا ۲۰ دوره ی لک دارم دکترم گفت مربوط به آزاد شدن تخمکه اصلا احساس میکنم همیشه اشتباه حساب کردم

مامان دوتا دخمل ناز 😍
من همیشه از وقتی لکه بینی شروع میشه حساب میکنم اقدامم بودم نمیشد بعدم باردار شدم سقط شد یکی دوبار دی ...

تنبلی داری؟

ببین منم از وقتی دوفاستون میخورم روزای آخر بیشتر ترشح دارم مثلا ده روز مونده به پریودم تازه ترشحات زیاد میشه.. احساس می‌کنم تخمک گذاری اونموقع میشه.چون روز 12 اینا نه فولیکول خوب داشتم نه ترشح.. 

2706