2737
2734
عنوان

ميشه يكي بياد كمكم كنه تحمل دوريشو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 89 پست
چند سالته؟ همسرته یا دوست پسرته؟ اون چند سالشه؟ حواست باشه دوست داشتن و دلبستگی رو با وابستگی قاطی ن ...

من ٢٠ سالمه اون ٣٣ سالشه

دوستيم ولي خانواده هامون در جريانن رابطمون جدي بود

اخه اشتباه از من بوده من بد حرف زدم من تند رفتم اونم بد رفتار كرد ولي معذرت خواهي كرد من ناراحت بود گفتم نميخوامت برو رابطمون تموم شد😔

يه هفته هيچ خبري ازم نگرفت ديشب بهش پيام دادم گفتم دوست دارم اون ميگفت نداري و سرد بود اخرشم اصن حواب نداد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ٢٠ سالمه اون ٣٣ سالشه دوستيم ولي خانواده هامون در جريانن رابطمون جدي بود اخه اشتباه از من بوده ...

سنت خیلی کمه بیخبال باش یه مدت اگه دوست داشته باشه برمیگرده خودش حتی اگه مقصر باشی 

کاربری دست دونفر
2728
بنظر من یه ویس بفرست حرفاتو صادقانه بزن چون خودم تجربه دارم با پیام حس ادم منتقل نخواهد شد بدتر میشه ...

ميترسم سرد جواب بده اخه

ميخوام زنگ بزنم ولي شايد سركار باشه شايد جواب نده

طاقت ندارم

بره چي بگه اخه به كسي نگفتم 

خب الان به دوستی که صمیمی هستی و اعتماد داری بگو باهاش حرف بزنه شده حتی تلفنی پیش خودت براش توضیح بده که دوتاتونم مقصرین و تو اعصبانبت ابن حرفازده شده و از دل نبود والانمخیلی ناراحتین دوس دارین که باهاش حرف بزنین و توضیح بدین خودتون ولی از واکنشش میترسین ولی جوری حرف نزنه که انگار شما خیلی مقصرین نامحسوس طرفداریتونوبکنه

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2738

خدا رو شکر کسی که عاشقش هستم اون از من بیشتر عاشق از این بد بختیا نداشتم سنگین نشستم اون کتکا رو خورد تحقیرا رو شد 😂😂

جمعه نامزد کردیم 💃🏿💃🏿💃🏿😍😍

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
خب الان به دوستی که صمیمی هستی و اعتماد داری بگو باهاش حرف بزنه شده حتی تلفنی پیش خودت براش توضیح بد ...

اخه به كسي اينقدر اعتماد ندارم كه وارد رابطمون بشه

تو فكرم خودم بهش زنگ بزنم

ميشه كمكم كني چه حرفايي بزنم

بگم بهم فرصت بده بگم فراموش كنيم همه چيو از اول شروع كنيم؟

ميترسم سرد جواب بده اخه ميخوام زنگ بزنم ولي شايد سركار باشه شايد جواب نده طاقت ندارم

اگه میدونی واکنشش بده اون کارو انجام نده هم تو دلت میشکنه و هم اون سردی و فاصلش باتو زیاد میشه

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
اگه میدونی واکنشش بده اون کارو انجام نده هم تو دلت میشکنه و هم اون سردی و فاصلش باتو زیاد میشه

واكنشش بد نيس

ميدونم كه ميشه دلشو بدست بيارم 

ولي سرد رفتار ميكنه 😔

2706