2737
2739
عنوان

این دختره خوشگله؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4527 بازدید | 241 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مال خودش باشه انقد بی قید بازی درمیاره من نصف صورتمو گذاشته بودم انقده استرس داشتم😭

من جرهت همونشم ندام دختر تو گل کاشتی

من رها هستم و دلیلی برای قید و بند داشتن ندارم

بچه ها 99/9/9خواهر شوهرم میخاد زایمان کنه دکترا گفته بود باید یازدهم ماه بیایی اونم انداخت جلو گف میخام دقیقا این تاریخ برم اتاق عمل ‌..... 

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 
2728
ما زرنگیم دیگ ...اینجا زرنگ شدیم ...عکستو اینجا نذار اینجا وقیح داره میاد از عکس میترسه ...😂عزت زیا ...

وقیح یعنی چی میاد عکس هارو برمبداره

واقعا ببخشید خواهرم منو لغو زد و من خودم گوشی خریدم اومدم نی نی سایت کاشکی خواهر نداشتم😔😔
2738
وقیح یعنی چی میاد عکس هارو برمبداره

وقیح یه کاربر که از عکس ها اسکیرین میگیره بعد دوباره میزاره تو سایت و عکسارو پخش می کنه

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
بچه ها 99/9/9خواهر شوهرم میخاد زایمان کنه دکترا گفته بود باید یازدهم ماه بیایی اونم انداخت جلو گف می ...

خب

مبارکش باشه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2706