2733
2739
عنوان

جواب به کلیه دوستان عزیزم.

217 بازدید | 18 پست

دوستان لطفا درباره معیارهای بنده مسخره نکنیدهرانسانی معیاری داره برای انتخاب همسرش.

شرط اول تاسوم روداشته باشه بازم عالیه.

پلیسهاهم انسانن.چرا فکرمیکنیدافرادبدوخشنی هستن.اوناهم احساس رومیفهمن وخانواده دوستن.شما سراغ داریدکه پلیسی که قصدازدواج داره.کمک فکری کنید

من عاشق پلیس ها ام.🤩🤩🤩به افتخار شون یه کف مرتب 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

آدمیزاد بزرگترین باگ خلقت بود⚡💀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما با معیارت مشکلی نداریم من خودم ایلان ماسک رو میخوام ولی خب مشکل اینجاست از کجا بی ...

منم خاویر باردم را میخواستم ....حیف که پنه لوپه کروز باهاش ازدواج کرد 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2731

نمیدونم نظر شخصیه خودم ازینکه همسر پلیس باشم میترسم

حالا این ترسش مربوط به چیه؟!

اینجا که ممکنه خلافکاری که سال هابا شوهرم درگیره بیاد سراغ من ومنو گروگان بگیره وبه شوهرم بگه به خاطر من هرکاری بکنه واون بدبخت هم مجبور شه حتی دیت به خلاف بزنه  تصوراته من کاریش نمیشه کرد

ولی جداا از شوخی مگه چه عیبی داره شوهرت پلیس باشه به قول خودت خوب اوناهم انسانن

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
2738
منم جانی دپو میخواستم

هی روزگاااار ....من نیکلاس کیج را هم میخواستم اما نشد...به حسین یاری هم راضی بودم اما فهمیدم زن و بچه داره، ای ای ای حتی ارسطووووووو، اما اونم ازدواج کرد

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
هی روزگاااار ....من نیکلاس کیج را هم میخواستم اما نشد...به حسین یاری هم راضی بودم اما فهمیدم زن و بچ ...

من عاشق برد پیتم بودم خخخخخخ وای تو نقش اشیل عالی بود

Kya mujhe pyaar hai🥰😍