2737
2739

سلام دوستان.

بنده قصدازدواج دارم

طبق علاقم عاشق اینم همسرم (پلیس )باشه.یعنی (افسرنیروی انتظامی).نمیدونم کجا تقاضا بدم.ارتشی وسپاهی وحراستی ولباس شخصی واطلاعات نباشه.ناجای مرزبانی هم نباشه.

کسی رومیخوام بااین شرایط:

شرط دوم:خواهر نداشته باشه.

شرط سوم:ازازدواج قبلیش بچه نداشته باشه.

شرط چهارم: ازخانواده کم جمعیت یعنی نهایت خانواده 5نفره.پدر+مادر+سه پسر

پدرومادردیپلم به بالا.اگه خودخانوادش نظامی باشن خیلیم عالیه.

1روزتا3سال کوچکتریا بزرگتراشکال نداره.متولدازسال57تا65باشه.

قدش 178تا185باشه.وزنش بین 75تا85باشه.

قیافه خوشگل وتودلبروداشته باشه.نه زیبایی آنچنانی.

مطلقه.مجرد.همسرشون مرحوم شده باشن اشکال نداره.

اصالتا ازاستانهای تهران.البرز.همدان.مرکزی.کرمانشاه.کردستان.لرستان.گیلان.فارس.بوشهر.خوزستان.هرمزگان باشن.حالا جای دیگه خدمت میکنن اشکال نداره.

بنده خانم.مطلقه.38ساله.بسیارآزاداندیش.اجتماعی.اهل چشم وهم چشمی وخاله زنک بازی وحسادوحاشیه نیستم.آرومم.

هدفمم جدیه.ضمنا دنبال غیرنظامی نیستم.فقط پلیس.

خشکی مذهبی وشکاک وبدبین وحسودوخسیس نباشه.

اگه کسی سراغ داره خبربده.شیرینی این کارمحفوظه.چون هدفش خیرورسوندن دوانسان بهمه.ممنونم ازهمه دوستان گلم.

یاحداقل راهنمایی کنیدکجا بگردم.سایتهای همسریابی بیشتردنبال وقت گذرونی هستن.ونظامی زیادتوش نیست.کمک فکری بهم بکنید.

شوخی میکنی؟

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

زررشک

واقعا چه فعل و انفعالاتی تو مغزت رخ داد این تاپیکو زدی

خوشبخت بشی

راستی این کیسی که گفتی بده برات بسازن

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2706