2737
2739

سلام دوستان اگه راه حلی دارین لطفااا دریغ نکنین اول اینکه ریزش من هورمونی تخمدان پلی کیستیک دارم بعد هرچی قرص ودارو هست دکتر بهم داده  ولی بدتر شدم حنا وتخم مرغ و اینا اصلااا تاثیر نزاشته فقط امپول داده که فعلا اونارونزدم به خدا کچل شدم چیکار کنم شما بگین لطفا کمکم کنید هرکی تجربه داره 

چه قرصهایی خوردی؟ بعد هم تخم مرغ و حنا و این گیاهی ها اصلا اصلا اصلا به درد نمیخوره

گلم هرویت زینک آهن اسید فولیک  و چندتا فرصتی جورواجور که اسمشان یادم رفته سیپروترون هم که میخورم چون نمیخورم پریود نمیشم تاچندماه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم ريزش موي شديد دارم آزمايش دادم هيچ مشكلي نداشتم فك كنم مال استرسه

نمیدونم به خدا کچل شدم نمیدونی که عزیزم چه گوهایی داشتم الان کلا خشککک شکننده  خودبخود کنده میشه شوره میزنه کف سرم میخاره اصلا یه وضعی جلوی موهام باکف سرم بیشتر ریخته خیلی

گلم هرویت زینک آهن اسید فولیک  و چندتا فرصتی جورواجور که اسمشان یادم رفته سیپروترون هم که میخور ...

هیرویت که اصلا به درد نمیخوره. زینک و اینها هم نمی دونم.

ولی سیستن ب 6 فرانسوی پیدا کن . دو ماه موهات عالی میشه. و اسپری سیستین ب 6 حرف نداره

2738
نمیدونم به خدا کچل شدم نمیدونی که عزیزم چه گوهایی داشتم الان کلا خشککک شکننده  خودبخود کنده میش ...

دقيقن منم همينجوريم اينقدر موهاي پرپشتي داشتم ك نگو 😭فك كنم چشمشون زدن همه ميگفتن خوشبحالت ما كچليم😂😂

من ی مدت ریزش مو گرفتم شدییییید    گفتم دیگه کچل میشم  کف سرم شوره میزد به چه بزرگی ق ...

قیمتش چنده؟

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2706