2733
2734
عنوان

شما باشین جدا میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 118 پست
یعنی چی مهم نیست؟ شما ناراحت نمیشی هیچ‌اهمیتی بهت ندن بود و نبودت واسشون هیچ فرقی نداشته باشه.

نه اصلا...

اونا آدمایی هستن که غریبه ان و قرار نیست من منتظر باشم بهم اهمیت بدن.

من با پسرشون ازدواج کردم.

من و اون همدیگرو دوس داریم.علاقه اونا مهم نیست تا وقتی مزاحمتی ایجاد نکنن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه واست مهم هست خودت پا پیش بزار

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍

بنظرم حتما جدا شو چون هنوز وقت ازدواجت نبوده جداشو تا شوهرت یه خانم عاقلتر و بهتر برا شریک زندگیش انتخاب کنه شما فعلا برو پفک حلقه کن بخور

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
2731

برو خدا روشکر کن که نمیبینیشون برای رفت و امدم بچسب به خانواده خودت بابا دوستای خو ب پیدا کن باشون رفت و امد کن برای خودت انقد سرگرمی درست کن که وقت سر خاروندن نداشته باشی  ناشکری بخدا

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
فک میکنی... قطع رابطه ینی دیگه نه مهمونی نه میری نه میای... ادمیزاد نیاز داره به ارتباط داشتن

خوب علتش چیه؟ چرا قطع رابطه ای؟

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2740
یعنی چی مهم نیست؟ شما ناراحت نمیشی هیچ‌اهمیتی بهت ندن بود و نبودت واسشون هیچ فرقی نداشته باشه.

تومیحای زندگیت ول کنی واسه خانواده شوهر !!!!

چیزی ک اونا میخان عقلت سرجاشه 

خب با فامیل خودت یاهمسرت ارتباط داشته باش

خانوادش با فامیلشون ارتباطی ندارن بنابراین فامیل نداره... خانواده خودم که بودن دیگه ازدواج کردم که دوباره با خانواده خودم باشم فقط؟

این پروفایل توسط دونفر استفاده میشود
فک میکنی... قطع رابطه ینی دیگه نه مهمونی نه میری نه میای... ادمیزاد نیاز داره به ارتباط داشتن

خوشی زده زیر دل ت؟

اگه می خوای جدا شی خب شو این بهانه ها چیه 

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all

خب خودت از خر شیطون پیاده شو

ی جعبه شیرینی بگیر ببر

صلح کن چنند وقت یبار برو سر بزن دیر ب دیر برو

دیگه شمر ویزید ک نیستن

طلاق بگیری بشی زن کی؟

یکی ک خونوادش خوبه خودش خر؟

همه ک همه چیزو باهم ندارن

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚

نه اصن کلا ما خودمون از همون راهنمایی به مدت ده ساله تموم کلا بادخاتواده پدری مادری قطع رابطه بودیم به خاطره ظامی که کردن همین الانشم عید به عید همو ببینیم شاید الان عمومو 6 سالع ندیدم خالمو 10 ساله ندیدم دلیله خوبی نیس واسه حدایی اتفاقا من خودم راحت ترم 🐥

2706