2733
2734
عنوان

شما باشین جدا میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 118 پست
میدونم عزیزم درکت میکنم واسه تو فرق نمیزارن اگه واسه تو فرق میزاشتن میسوختی جلوی برادر شوهرم گوشت بز ...

عزیزم شوهر من ۴ تا برادر داره چرا خیلی فرق میذارن مادر شوهرم دو تا بچه های جاریمو بزرگ کرده چقدر براشون مایه میذاره تولداشون شرکت می کنه زنگ می زنه دعوتش می کنه...برای عقد خواهرشوهرم تمام جاریهاموخواستن ولی منو نخواستن اومدم اینجا درد دل کردمریسدیا تو همین سایت دلمو شکوندن گفتن ببین تو چه عروسی هستی که نخواستنت...ولی خدا از کارهای بنده هاش خبر داره من همه چیزو به خدا واگذار کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه راجع به جمله اخرت بیشتر توضیح بدی عزیزم

منظور خلوت کردن با خودت و شناخت فلسفه ی وجودی خودت (خودشناسی)هست، حتی یک کوچولو میتونه معجزه کنه و انسان حس نیاز و وابستگی به دیگری رو کلا از دست میده و حس بی نیازی جایگزین میشه.

اینطوری اگر روابط با خانواده همسرتون هم بود ، خوشحال میشدین اما نه به این معنا که شادیتون وابسته به اونها باشه ، یعنی اگر بود خوشحال میشین ، نبود هم مشکلی نبود و میپذیرین ، چون از درون بی نیاز هستین.

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐
همه ی کسایی که نظر دادن چون خارج از شرایط توهستن درکت نکردن.من کاملا درکت می کنم چون شرایطم دقیقا مث ...

همه ی چیزایی که گفتی عیییییین من بود! کاملا مثل همیم. دعا میکنم خدا انقدر دور من و شما رو شلوغ کنه که کلا اونارو فراموش کنیم

این پروفایل توسط دونفر استفاده میشود
2731
عزیزم شوهر من ۴ تا برادر داره چرا خیلی فرق میذارن مادر شوهرم دو تا بچه های جاریمو بزرگ کرده چقدر برا ...

همسر منم همینو میگه به پدر مادرش میگه همتونو واگذار کردم به خدا بعدشم میگه حق ندارین تو روزای سخت به من زنگ بزنین زنگ میزنین به پسر ارشدتون که همه چی تون واس اون خداروشکر من فعلا تک عروسم اون‌یکی عروسه بیاد ببین چقد حرس میخورم

دقیقا منم ترسیدم و رابطه رو قطع کردم ولی الان میبینم مرد بدن خانواده به هیچ دردی نمیخوره

ول کن بابا 

اینقد زندگیا بخاطر رفت آمد زیاد و دخالت خانواده ها خراب شده

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all
عزیزم من الان ۴ساله که با برادرهای شوهرم رفت وآمد نداریم مادرش هم نهایت یه عید بیاد خونمون ومنم سه م ...

میتونم بپرسم شما چرا با برادرشوهرات قطع رابطه کردین

2738
سلام. دوست عزيز خانواده همسر من كلا مدلشون با ما فرق داره. خيلي بي احساس و سرد هستن! عزا و عروسي ...

اره دیگه ایناهم دقیقا همینن