2737
2734
عنوان

کمک کنید باردارم اونم نا خواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1521 بازدید | 125 پست
توکل به خدا، من الان ۳بار کاشتم. الان هم کاشتم ببینم خدا چمیخداد.لطفا همگی برام دعا کنید، خدایا هرکی ...

ای وی اف؟؟ 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط اونایی که تشویق میکنن به سقط بدونید شماها  هم تو گناهش شریک میشین 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2738
عزیزم شش هفته بشه ک قلب داره

معمولا قلب ۸ هفته تشکیل میشه، خیلی کم پیش میاد ۶ هفته، هر چند که بازم یه لخته است درکل، ولی نمیدونم چرا اگر جنین قلب داشته باشه من یه جوری میشم، دختر خودمم که الان باردارم اگر زیر ۷ هفته میفهمیدم سقط میکردم ولی دیر فهمیدم

منم مثل شما ناخواسته باردارم وقتی فهمیدم انقدر گریه میکردم چون بچه شیر میدم ولی دیگه چاره نداشتم به ...

چند ماهگی بچه ات باز باردار شدی, عزیز؟ الان چند وقتته؟

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
منم مثل شما ناخواسته باردارم وقتی فهمیدم انقدر گریه میکردم چون بچه شیر میدم ولی دیگه چاره نداشتم به ...

مثل من، با این تفاوت که شیر نمیدادم فقط ،دختر به دنیا بیاد دختر اولم ۲ سالش، اونم با تنبلی تخمدان شدید 

معمولا قلب ۸ هفته تشکیل میشه، خیلی کم پیش میاد ۶ هفته، هر چند که بازم یه لخته است درکل، ولی نمیدونم ...

من هفته چاهار فهمیدم قلب نداشت اما بازم حس میکردم ی بچه زنده اون تو هست ب دلم بد افتاد براهمین نگهش داشتم الانم داره چار دست و پا میاد

2706