2733
2734
الان چرا امار در سوئد تقریبا صفر داره میشه؟ یا در استرالیا؟ یا در ترکمنستان؟ چون اصلا ماسک نمیزنن و ...

یعنی شما طرفدار ایمنی گله ای و منکر وجود کرونا ؛؟ اگه به تلقین باشه واکسن تلقین مثبته و ی سوی امید اگه بگیم نه به واکسن یعنی با واکسن هم تلقین مثبتی در کار نخواهد بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا . منم برام تعجب اوره . آلمان و آمریکا و ایتالیا و فرانسه اعتراض کردند . کلیپ ها هم موجوده . ول ...

اینها قصد داشتن این برنامه کشتار جمعی با واکسن رو ده سال پیش با اسم سارس انجام بدن ولی زیر بار نرفتن مردم اگاه امریکا برنامشون رو بهم زد، اینبار با برنامه قویتر وارد شدن، اگر واقعا کرونا درست بود الان بعد از مراسم بیست میلیونی اربعین تو عراق با اون سیستم بهداشت باید خیلی مردم کشته میشدن ولی وضعیت عراق سفیده، فقط یک مورد مشکوک تو نجف بوده

دقیقا خدا تومن هم میخوان واکسن بفروشن😑😑 ای خدا خودت ی نظری بکن😒😞

بله . مردم ما هم طبق معمول هر چقدر هم باشه میرن میزنند . 

خدا کنه همه آگاه. باشند که این واکسن نیست . مرگ هست .

کاربر قدیمی هستم.   
2728
یعنی شما طرفدار ایمنی گله ای و منکر وجود کرونا ؛؟ اگه به تلقین باشه واکسن تلقین مثبته و ی سوی امید ا ...

من اصلا به کرونا اعتقادی ندارم که بخواد برسه به ایمنی گله ای، عزیزم صدها نفر کشته در پاکستان و هزاران فلجی در دنیا و میلیونها عقیمی در جهان کور سوی امید براشون نبود که اونجوری کرد باهاشون، تازه واکسنهای معمولی که مافیای پزشکی فراماسونری جلوی پخش اخبارشو میگرفت، این واکسن رو اگر جهانی کنن تا پنج سال اینده میفهمیم کشتار جمعی چی بود

اینها قصد داشتن این برنامه کشتار جمعی با واکسن رو ده سال پیش با اسم سارس انجام بدن ولی زیر بار نرفتن ...

اره متاسفانه . 

جدیدا هم گندشون درامده که اونایی که می‌برند بیمارستان از عمد میکشنشون برای قاچاق اعضای بدن .

ما تو فامیل چندین مورد داشتیم کرونایی تو بیمارستان .

که گفتند حالش خوبه فردا مرخص میشه .

فردا میزنگن که مرده .

ی نفر آشنا تو بیمارستان داریم دقیقا گفت این حرف صحت داره .

کاربر قدیمی هستم.   
2738
متاسفانه مردم همیشه نااگاه ایران در صف زدن واکسن سینه چاک کردن

بعدشم حرف بهشون میزنی میان میگن بی سوادی . اینجا من هر چی گفتم فقط بهم حمله شده که تو بیسواد هستی . با علم بروز نیستی . 

ولی حالیشون نیست که با همین علم مردم رو به کشتن میدن

کاربر قدیمی هستم.   
من اصلا به کرونا اعتقادی ندارم که بخواد برسه به ایمنی گله ای، عزیزم صدها نفر کشته در پاکستان و هزارا ...

اعتقاد ندارین یعنی چی؟ یعنی میگین وجود نداره؟ یا مرگ نداره و ترس باعث مرگ میشه؟

2706