2733
2739
عنوان

الآن توی اینستا یه کلیپ دیدم خیلی حالم بد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 124 پست
نه راستشو نمیگن  اخه کلا میانگین قد جوانا اومده پایین قد بیتر هم کلاسیام از ۱۴۵ تا ۱۵۵ تقریبا ...

اره منم شنیدم که میانگین قدی ایرانیا داره کم میشه ،من فکر می کردم دهه هشتادیه زیر ۱۶۰ نباشن ؟ 

شاید هنوز تو سن رشد هستن 

نه فکر نمیکنم هنوز رشد کنن بخصوص دخترا ک رشد قد شون خیلی زود تر موقف میشه 

همه متولد ۸۳ و ۸۴ بودیم قدها همین حدود بود 

زندگی مانند نواختن پیانواست.همان چیزی را میشنوی ک مینوازی 🎼🎶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم شنیدم که میانگین قدی ایرانیا داره کم میشه ،من فکر می کردم دهه هشتادیه زیر ۱۶۰ نباشن ؟  ...

میشه بپرسم فیلمی ک تو اینستا دیدن در مورد قد 

چی بوده

زندگی مانند نواختن پیانواست.همان چیزی را میشنوی ک مینوازی 🎼🎶
میشه بپرسم فیلمی ک تو اینستا دیدن در مورد قد   چی بوده

خارجی بود

از چند تا خانم می پرسیدن که یه مرد کوتاه می تونه با یه داف باشه ؟ 

بلندا که هیچی ولی بعضی از کوتاه ها میگفتن بله بعضیا میگفتن با این که خودمون کوتاهیم ولی ن 

البته زیرش تبلیغ یه محصول رو کرده بود 

2742
2740
 توی تاپیک من نظر دادی ؟ دوست دارم نظر یه خانم هم قد شما بدونم 

خب من زیاد قد بلند دوس دارم ینی اصلا دوس ندارم برادرشوهرم ۲متره فک میکنم نردبونه  شوهرم ۱۸۷خوبه دوس دارم بنظرم ۱۷۰تا ۱۸۵ خوب باشه واسه مرد زیادیش جالب نیس .

توی تاپیک من نظر دادی ؟ دوست دارم نظر یه خانم هم قد شما بدونم 

بعضی از خانوما اینجا مینازن به قد بلندشون ولی من ۱۵۷تم خیلی خیلی راضیم خداروشکر 😊ولی شما یجوری گفتی هم قد شما بهم برخورد فک کردم کوتاهم🤷‍♀️

خب من زیاد قد بلند دوس دارم ینی اصلا دوس ندارم برادرشوهرم ۲متره فک میکنم نردبونه    شوهرم ...

ممنون ابجی 

سوالم اینه اگه شما که براتون قد مهمه، اگه یه پسر با قد من(۱۷۰) و وضعیت مای خوب و اخلاق خوب میومد خواستگاریتون .. میتونستین از ملاک قدتون فاکتود بگیرید یا نه ؟ 

بعضی از خانوما اینجا مینازن به قد بلندشون ولی من ۱۵۷تم خیلی خیلی راضیم خداروشکر 😊ولی شما یجوری گفتی ...

خانوم کوتاه تر جذاب ترن .. 

چون بهت گفتم از بقیه جذاب تری بهت بر خورد ؟ 

البته ۱۵۷ واسه خانوم متوسطه همینطور که ۱۷۰ برای آقا متوسطه

به هر حال اگه ناراحت شدی معذرت می خوام 

ممنون ابجی  سوالم اینه اگه شما که براتون قد مهمه، اگه یه پسر با قد من(۱۷۰) و وضعیت مای خوب و ا ...

خب من چون خودم قدم ۱۵۷هست قطعا۱۷۰ خوبه واسم ینی کنار هم وایستیم اون بلندترازمنه کیسی که در نظرت قدش چقده این مهمه 

2706