2733
2734
عنوان

ایده برای قصه گویی

627 بازدید | 9 پست

پسرم کلاس دومه،معلمشون گفته هرشب یکی از بچه ها باید یه کتاب داستان برای بقیه بخونن،یا باید صوتی بفرستن یا از خودشون فیلم بگیرن بفرستن،هنوز نوبت پسر من نشده،دنبال یه ایده هستم برای جذاب ترشدن قصه گویی،نمیدونم داستان رو نمایش بازی کنیم یانمیدونم چی کار کنم به نظرتون

نمایش بازی کن انقد راحته یه میکروفون بگیر یا نرم افزار اکو دادن صدا رو گوشیت نصب کن بعد مثلا تو وپسرت میرین کوه یهو پسرت زمین میوفته میگه بلند اخخخخ یهو صدا اکو میده اخخخخ پسرت تعجب میکنه میگه تو کییی صدا میگه تو کییی پسرت میگه ترسوووو صدا میگه ترسوو پسرت با تعجب میپرسه مامان این کیه ؟ تو میخندی و میگی نگاه کن داددمیزنی تو قهرمانی صدا اکو میده تو قهرمانی بعد بگو دیذی پسرم همه به این میگن اکو ولی درواقع زندگیه این هرچی بگی هرکاری کنی برمیگردونه به خودت اگه حرف خوب بزنی کار خوب کنی به خودت برمیگرده اگه دنبال عشق و قشنگی وخوبی تو دنیایی پس تو دلت خوبی و قستگی و بیشتر کن زندگی ما انعکاس وجوده ماست 😍 راحت پرازمعنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمایش بازی کن انقد راحته یه میکروفون بگیر یا نرم افزار اکو دادن صدا رو گوشیت نصب کن بعد مثلا تو وپسر ...

اینم ایده ی خوبیه ، معلمشون گفته باید از روی کتاب داستان بخونن (برای روانخوانی)،میتونم این برنامه رو نصب کنم،پسرم از رو کتاب بخونه ،منو باباش هم هم زمان نمایش بازی کنیم

اینم ایده ی خوبیه ، معلمشون گفته باید از روی کتاب داستان بخونن (برای روانخوانی)،میتونم این برنامه رو ...

داستان كوهستان

پسري همراه با پدرش در كوهستان پياده روي مي كردند كه ناگهان پسر به زمين مي خورد و آسيب مي بيند و نا خود آگاه فرياد مي زند: "آآآه ه ه ه ه"

با تعجب صداي تكرار را از جايي در كوهستان مي شنود. "آآآه ه ه ه ه"

با كنجكاوي، فرياد مي زند:"تو كي هستي؟"

صدا پاسخ می دهد:"تو كي هستي"

سپس با صداي بلند در كوهستان فرياد مي زند:" ستايشت مي كنم"

صدا پاسخ مي دهد:" ستايشت مي كنم"

به خاطر پاسخ عصباني مي شود و فرياد مي زند:"ترسو"

جواب را دريافت مي كند:"ترسو"

به پدرش نگاه مي كند و مي پرسد:" چه اتفاقي افتاده؟ "

پدر خنديد و گفت:" پسرم، گوش بده"

اين بار پدر فرياد مي زند: " تو قهرماني"

صدا پاسخ مي دهد : " تو قهرماني"

پسر شگفت زده مي شود، اما متوجه موضوع نمي شود

سپس پدر توضيح مي دهد: " مردم به اين پژواك مي گويند، اما اين همان زندگيست"

زندگي همان چيزي را كه انجام مي دهي يا مي گويي به تو بر مي گرداند

زندگي ما حقيقا بازتابي از اعمال ماست

اگر در دنيا عشق بيشتري مي خواهي، عشق بيشتري را در قلبت بيافرين

اگربدنبال قابليت بيشتري در گروهت هستي. قابليتت را بهبود ببخش

اين رابطه شامل همه چيز و همه ی جنبه هاي زندگي مي شود

زندگي هر چيزي را كه به آن داده اي به تو خواهد داد

زندگي تو يك اتفاق نيست، انعكاسي از وجود توست

نويسنده: نامشخص

من چون داستان انگلیسی میخونم و ترجمه میکنم یاد میگیرم این یه داستانه به زبان انگلیسی که ترجمه فارسیش اینه فقط یه پیشنهاد دارم برات واسه بچت داستان یا هرچی که انتخاب میکنی نویسندش فازسی نباشه چون همش تکراری و کپی شدس همه بلدن اکثرا ولی داستان های خارجی هم قابلیت نمایش داره هم تازه اس شنیده نشده 

2738
من چون داستان انگلیسی میخونم و ترجمه میکنم یاد میگیرم این یه داستانه به زبان انگلیسی که ترجمه فارسیش ...

پس یه کتاب داستان ترجمه شده لطفا بم معرفی کن که هم داستان های قابل اجرا داشته باشه و هم برای کلاس دومی که تازه خوندن نوشتن یاد گرفته سنگین نباشه

ممنون

الاغ كشاورز

روزی الاغ یک کشاورز به درون چاه افتاد و ساعتها گریه کرد. کشاورز تصمیم گرفت فکری به حال ماجرا کند. سرانجام به این فکر افتاد که چون الاغ پیر است بهتر است چاه را بپوشاند. الاغ ارزش بیرون آوردن از چاه را ندارد. چند تن از همسایگانش را صدا کرد تا با بیل خاکها را داخل چاه بریزند. الاغ که این را فهمید شروع به زاری کرد. اما چیزی نگذشت که ساکت شد.

بعد از مقداری خاک پاشیدن کشاورز به درون چاه نگاه کرد و از چیزی که میدید متعجب میشد. با هر بیل خاکی که داخل چاه ریخته میشد، الاغ آنها را از بدنش میتکاند و یک قدم بالاتر می آمد. همین کار ادامه پیدا کرد و طولی نکشید که الاغ به لبه ی چاه رسید.

نتیجه:زندگی همیشه سختی دارد. اما شما میتوانید از هر کدام از سختی ها به عنوان یک پله ی ترقی استفاده کنید. ما میتوانیم با تسلیم نشدن در برابر مشکلات از عمیق ترین چاه ها و گرفتاری ها خلاص شویم