2737
2739
عنوان

تو رو خدا بیابن دارم دق میکنم 😭

300 بازدید | 22 پست

ساعت چهار و نیم صبح شوهرم بیدار شد و درد شدید کلیه  چپ همراه تیر کشیدن بیضه چپ داشت 

زنگ زد داداشش ببرتش بیمارستان 

من ms دارم و بخاطر  امپولام سیستم ایمنی بدنم ضعیفه 

واسه همین نزاشت من برم ازم خواهش کرد نیام محیط بیمارستان آلوده اس

الان نیم ساعته که رفته دارم دق میکنم تنهام

فکر و خیال دیوونم کرده

خیلیم حرص و جوش برام بده 

ولی دست خودم نیس

😭😭😭

نگران نباش خواهر گلم چیزی نیست 

براش قران بخون جا نگرانی چیز خاصی نشده ک 

انشالله با سلامت برگرده زنگ بزنه بگ چیز خاصی نی

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش عزیزم ، آروم باش ، ذکر بگو ، دعا کن ، سوره یاسین بخون شاالله با سلامتی برمیگرده

آیه الکرسی بخون تا آروم بشی منم برات میخونم ،صلوات بفرست

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2738
الهی هیچ وقت مرد یه خونه درد نداشته باشه🥺

عزیزم شوهرت که چیزیش نیست قول بهت میدم که هیچی غیر از اونایی که گفتم نیست اما استرس واسه خودت سم هستا. الان مطمعنم دست و پاهات گزگز میکنه پرش عضله داری و سر درد

قربونه قلب مهربونت  ازخواب دارم میمیرم ولی نمیتونم بخوابم

عزیز دلی شما امیدوارم هرچه زودتر هم خودت هم شوهرت خوبه خوب شین  براتون صلوات فرستادم

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
احتمالا سنگ کلیه ست عزیزم نگران نباش میشه بگی چند سالته ؟ چند وقت ام اس داری ؟ علایمش چیه ؟ اصلا چرا ...

نه سردی باعثش نیست ام اس یه بیماری خود ایمنی هست که علتش معلوم نیست بدن به سیستم اعصاب مرکزی حمله میکنه و باعث تخریب اعصاب میشه طبق امار ها وراثت ممکن درصد پایینی از علتش هاش باشه اما خداروشکر الان راحت میشه این بیماری کنترل کرد و زندگی خوبی داشت

نه سردی باعثش نیست ام اس یه بیماری خود ایمنی هست که علتش معلوم نیست بدن به سیستم اعصاب مرکزی حمله می ...

الهی شکر امیدوااااارم با تمام وجودم میگم سلامتی کامل داشته باشی همیشه شاد زندگی کنی شوهرتم به حق همین وقت سالم از بیمارستان برگرده

احتمالا سنگ کلیه ست عزیزم نگران نباش میشه بگی چند سالته ؟ چند وقت ام اس داری ؟ علایمش چیه ؟ اصلا چرا ...

٢٣_روز تولد شوهرم تو مرداد ماه همین امسال فهمیدم

حدود یک هفته دستم مورمور گز گز میکرد تا ارنج شبیه خواب رفنگی زیر سر چون ادامه دار بود نگران شدم رفتم ام ار ایتشخیصام اس بود دو تا پلاکت ام اس دارم یکی نیم کره راست مغزم و یکی تو کانال نخاعیم بعد از اون هم چند بار اتفاق افتاد که پای چپم میگرفت 

الهی شکر امیدوااااارم با تمام وجودم میگم سلامتی کامل داشته باشی همیشه شاد زندگی کنی شوهرتم به حق همی ...

عزیزم من استارتر نیستم یکی از کاربرا هستم اما واس خودت و استارتر دعا میکنم که همیشه سلامت و شاد باشید

2706