2737
2734
عنوان

کیا تا حالا از کارت شوهرشون بدون اجازه پول برداشتن😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2829 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مادرش فوت کنه و حسابش بسته میشه و میافته دست ورثه حالا بیا به بقیه ثابت کن ای پول خودمونه..

دقیقا همینو ده بار بهش گفتم تازه اگه خودشم بیفته بمیره دیگه بدتر اصلا به فکر من نیست

2731
والا سه ساله زنشم پوستمو کنده تو این سه سال پول نداده حتی یه کفش واسم بخره هر چی نیاز داشتم خودم خری ...

پس چرا باهاش زندگی میکنی؟ 😂

اسم کاربریم به خودم مربوطه ،جواب آدمای گستاخ و بی تربیت رو هم نمیدم . سرتون تو کار خودتون باشه نه تو ....دیگران 😁
خخخخ🤣🤣🤣 منتظرم یه ربع دیگه که هوا روشن شد پاشم برم به بهونه نون خریدن از سر کوچه پولم بردارم از ...

پربرکت باشه برات عزیزممممم😄

همیشه در انتخابمان اشتباه کردیم....! آن که دوستمان داشت را ندیدیم و آن که دوستمان نداشت را پرستیدیم....!
2738
من جای شما بودم یه هزار تومنی از حقوقم رو تو خونه خرج نمیکردم  براتون اگه موادغذایی نخرید غذا ...

حالا هفکر کن شوهرم چقدر پرو هست باز اون به من میگه تو که پول حقوقتو به من نمیدی خرج خوردنت رو هم جدا کن تا حالا تو دعوا سه بار بهم این حرف رو گفته 

والا سه ساله زنشم پوستمو کنده تو این سه سال پول نداده حتی یه کفش واسم بخره هر چی نیاز داشتم خودم خری ...

ب چیش دلخوشی . 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
گوه خورده میریزه حساب ننش اگه من جای تو بودم جر میدادمش

شوهر منم همون یه ذره پس اندازشو میده دست ننه باباش میترسن عروس چندرغاز حقوق کارگری رو بدزده😑 خدا  خرو میشناخت که بهش شاخ نداد 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706