2737
2734
عنوان

اندازه دور شکم جنین

28 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من امروز سونو داپلر کالر دادم اندازه دورشکم(AC)رو هفته ۲۶ هستم ۳۱۲ زده زدم گوگل انگار نرمال نیست نگرانم ممنون میشم راهنماییم کنید

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین اگه سونوگراف و دکترت گفته خوبه پس خوبه .بیخودی ب خودت استرس نده 

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
ببین اگه سونوگراف و دکترت گفته خوبه پس خوبه .بیخودی ب خودت استرس نده 

دکترم که فردا میرم ولی سونوگراف گفت خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سر پسرم همش بهم میگفتن دور شکمش کوچیکه فک‌کنم لاغر بود بخاطراون...اما لیدی میل خوردم وزنش رفت بالا وزن تولدش ۳۳۰۰بود

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
2731
منم سر پسرم همش بهم میگفتن دور شکمش کوچیکه فک‌کنم لاغر بود بخاطراون...اما لیدی میل خوردم وزنش رفت با ...

واسه بچه من احساس میکنم عددش خیلی بزرگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکترم که فردا میرم ولی سونوگراف گفت خوبه

الان دور شکمش کوچیکه یا بزرک؟

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
الان دور شکمش کوچیکه یا بزرک؟

نمیدونم ولی زدم گوگل عدد۳۱۲ رو واسه حدود هفته ۳۵ زده بود من الان هفته۲۶هستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40