2737
2739
عنوان

خیانت؟

206 بازدید | 20 پست

سلام خیلی حالم بده شوهرم همش سرش تو گوشیه من باردارم سعی میکنم خیلی بهش برسم اونم سعی میکنه هوامو داشته باشه میبینم چت میکنه میگه دوست مجازیه دختره من حسی بهشون ندارم یکیشونم متاهله میگم خیانت نکن مگه من چی کم گذاشتم بگو تا خودمو اصلاح کنم میگه خیانت نیست

تازه راننده اسنپم هست همسرم یه خانوم مطلقه که پدرمادرم نداره مدام زنگ میزنه منو ببر اینجا و اونجا شوهرم همه چیزو درمورد اون خانوم میگه بهم که چیا گفته و این حرفا ولی میدونید دارم دیوونه میشم نمیدونم دردمو به کی بگم من عاشق

همسرمم مردم انقد حرص خوردم باردارم هستم هفته ی ۱۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دردتو به خودش بگووووو،خیلی محکم بهش بگو دوست مجازی چ خریه و این رفتارت خیانت ب منه و داری دیوونه م م ...

هرچی بهش میگم هی بوسم میکنه دراصل خرم میکنه و میگه بخدا من تورومیخوام فقط حوصله م سرمیره بااینا میچتم زیربار نمیره خسته شدم واقعا 

2728
هرچی بهش میگم هی بوسم میکنه دراصل خرم میکنه و میگه بخدا من تورومیخوام فقط حوصله م سرمیره بااینا میچت ...

وای چه حرفیه اخه بگو دوست داری منم حوصلم سر بر برم با کسی چت کنم.بهش بگو شرم داشته باش الانم دارم بچت و حمل میکنم

هرچی بهش میگم هی بوسم میکنه دراصل خرم میکنه و میگه بخدا من تورومیخوام فقط حوصله م سرمیره بااینا میچت ...

خب بگو منم یه چندتایی پسر رو باهاشون چت میکنم چون حوصله م از تو سر میره.

یا شوهرت خیلی وقیحه یا اینکه تو خیلی بی عرضه

همین حرف هارو خیلی جدی و تو موقعیت مناسب به خودش بگو.و بگو گه این حرکتارو دوست نداری و جفتمونم میدون ...

از نظر همه این خیانته دیگه درسته؟ حتی اگه حرفاشون فقط جنبه سیاسی اقتصادی داشته باشه 

اون به من میگه خیانت نیست ولی نمیذاره پیاماشم ببینم تو روببکا چت میکنه هکش کردم فهمید 😑چندتا چتشو خوندم ولی بقیه رو نذاشت با ناراحتی گوشیمو گرفت روببکاشو پاک کرد الانم همش سرش تو گوشیه حواسش به منه یه وقت گوشیشو نبینم 

2738
از نظر همه این خیانته دیگه درسته؟ حتی اگه حرفاشون فقط جنبه سیاسی اقتصادی داشته باشه  اون به من ...

بله که خیانته و متاسفانه زیادم شده.خیلی محکم باهاش حرف بزن و اجازه نده واسش عادی بشه

بله که خیانته و متاسفانه زیادم شده.خیلی محکم باهاش حرف بزن و اجازه نده واسش عادی بشه

چشم عزیزم ممنون من واقعا نمیدونستم با کی دردمو درمیون بذارم چقد خوبه شماها بیدارین

اتفاقا شوهرت از وقاحت گذشته کارش مرتیکه .بگو خجالتم خوب چیزیه بخدا با این وضعم جلوم اینکارو کنی .حتما دوروز دیگه رابطم میگیره میگه فلان جور بودی چون دوست داشتم نمیخاستم اتفاقی واسه خودت و بچه پیش بیاد.شوهرت شوهرم بود الان تخته قبرستون بود چهلمشم رد شده بود 

لعنت به هر چی مرد خائنه من که دیگت از زندگی سیر شدم فقط بخاطر بچم دارم زندگی میگنم لعنت به پدر و مادرشون که یه همچین تخفه هایی سر به دنیا دادن

خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔

داری واس این موضوع حرص میخوزی؟؟؟ سریییع ی دوست مجازی مزکر پیدا کن و بچت باهاش بعدم بهش حس نداشته باش خِلاص

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟

ای وای. مردی که خانمشو بخواد اینجوری نمیکنه واقعا . حوصله اش سر میره فیلم ببینه یا کارای خونه رو انجام بده

2706