2737
2734
عنوان

عشق پسرا

439 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها نشونه های پسری واااااقعا از ته دل میخواد یه دخترو چیه . حرفای نتی نزنید . تجربه واقعی میخوام .... لطفا نگید میاد خواستگارین این نشونه ها خیلی خزو کلیشه س . 

من مهرناز ۲۵ سال دارم :) ازبس تو تاپیکا سنم رو میخواین گفتم اینجا درج کنم بهتره   

اصلا معلوم نمیشه.

مثل لپ لپه.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا معلوم نمیشه. مثل لپ لپه.

🤣🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

من تجربه شخصی خودمو میگم ما چن سال دوس بودیم همه چی برام میخرید پول میداد کافی بود ازدهنم دربیاد فلان چیزو دوس دارم فوری انجام میداد یامیخرید نمیذاشت اصلا یکم ناراحت بشم اگرم کاری میکرد ک دلخودبشم فوری تلافی میکرد و چن برابر خوشحالم میکرد و.... خلاصه که خیلی نشانه داره باید ببینی طرفت چجور ادمیه هرکی یجوره 

[ 👫🏻🧿💍❤Married# شکرِ خدایی رو که تورو بهم داد...]
2738

وقتی شناخت کافی نداره ممکن یه روز فکر کنه براش بهترینی یه روز فکر کنه اصلا به دردش نمی خوری. اگر ۶ ماه هست می شناسیش راجع به موضوعات مختلف صحبت کردید راجع به خودتون و نگاهتون به زندگی و داشته ها و نداشته هاتون. وقتی شناخت کامل داره و بخوادت یه خواستن واقعی هست. که خودت می فهمی نیاز به پرسیدن از ما نداری.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

واسه خوشحال کردن اون از خودش میگذره.هرکاری میکنه تا بتونه اعتمادشو جلب کنه‌.اونو به خونوادش معرفی میکنه،دوس داره دوست دخترش همیشه راحت باشه و خسته نشه و شاد باشه،تو جمع تمام بیشتر حواسش به اونه.دیگه همینا فعلا یادمه😁

خوبه خودتونم میدونین اعجوبه این😒😑

قربان شما.

اختیار دارین😄

خب راست میگم دیگه شانسیه😂

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
وقتی شناخت کافی نداره ممکن یه روز فکر کنه براش بهترینی یه روز فکر کنه اصلا به دردش نمی خوری. اگر ۶ م ...

بعدش بیاد خواستگاریت 😄 اصلش همینه 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2706