2737
2739
هنوز عروسی نکردین؟خب عزیزم میدونم در چه حالی ولی از قبل خب اشنایی داشتی بعدا چرا با این چیزا فکر میک ...

چرا فکر نکنم .....

حیف بچم ک بخواد بره تو اون خوته هم فحشای زشت بهم میدن و نیخندن

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
نه کی گفته ما پیازسال سرویس گرفتیم واسه زن داداسم هشت ملیون الان همون سده نهایت 20 تومن سی تومن سروس ...

😂اقا نکنید دیگه لابد سرویس 10گرمی بوده

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقدر زرنگن خانواده شوهرت پولای کادوت رو میرفتی سریع طلا میخریدی .چقدر دادن که جای طلا رو بگیره؟

منم بخاطر همسرم قبول کردم اونم بنده خدا خیلی خرج کرد کارایی رو کرد که من دوسداشتم همه چی با ب میل من بود...ولی دوما بعد عقد شب یلدا بود هیچی برام نیاوردن شوهرم تنهایی خودش اومد باز....کلا میگن رسم نداریم😁

چرا فکر نکنم ..... حیف بچم ک بخواد بره تو اون خوته هم فحشای زشت بهم میدن و نیخندن

باچیزایی ک گفتی حیف شدی واقعا..

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2731
ندومبه تازه اون موقع طلام ارزون بود عجیبه اون زمون به اون پول زمین میدادن میتونستی بخری

جواهربودنگین هاش اتمی.عزیزم هرکسی بایددرتوان خودش خرید کنه من نمی‌دونستم شوهرم چقدرپول داره اولش رفتم یه سرویس پسندکردم ۳تومن میگفتم چقدرنازه عالیه ولی شوهرم باهام حرف زدیکمی گفت چیزای خوب انتخاب کن نگران نباش دارم پولشو بعدش گفت اگه اجازه بدی سرویس روخودم برات انتخاب کنم منم دراختیارخودش گذاشتم 

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
من مجردم همه چی داذم گردنبند النگو زنجیر همه چی بعد بابام گعته همش ماله خودت ازدواج کنی ببر کمکت میک ...

پدر بزرگوارتون حرف درستی زدن....در ایندم جز حرص خردن چیزی نصیب ادم نمیشه

جواهربودنگین هاش اتمی.عزیزم هرکسی بایددرتوان خودش خرید کنه من نمی‌دونستم شوهرم چقدرپول داره اولش رفت ...

😍😍😍😍 اقاتون جنتلمنه جنتلمنه خانومش دلبره اخ دلبره 😋 زندگیتون پراز عشق ومحبت الهی

94اخه 23تومن زمین میدادن؟😖😖😖شاید تو دوقوز اباد

🤣🤣🤣🤣🤣

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2738
منم بخاطر همسرم قبول کردم اونم بنده خدا خیلی خرج کرد کارایی رو کرد که من دوسداشتم همه چی با ب میل من ...

خوشبخت باشی ان شالله اکثرا دیگه رسم ندارن😂منم واسه همین توقعمو اوردم پایین البته نامزدم فعلا و همه هزینه ها با همسرمه دوست ندارم بهش فشار بیارم واسم کم نمیذاره ولی از خانوادش توقع ندارم چون میدونم اگر توقعی ک ازشون دارم نشه ارامش خودم بهم میخوره..نامزدی کادو میدن عید و مناسبتا؟؟من فقط از همسرم کادو گرفتم

چرا فکر نکنم ..... حیف بچم ک بخواد بره تو اون خوته هم فحشای زشت بهم میدن و نیخندن

میدونم سخته ولی شما قوی باش و اخلاق شوهرتو عوض کن وتا مطمئن نشدی نرار باردار بشی اینجوری تحملتم زیاد میشه سعی کن فقط رو شوهرت متمرکز شی اینجوری بهتره بقیه چه کارک چجورین اصلا مهم نباشه فقط فقط شوهرت

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
😍😍😍😍 اقاتون جنتلمنه جنتلمنه خانومش دلبره اخ دلبره 😋 زندگیتون پراز عشق ومحبت الهی

قربونت مرسی عزیزم

چقد بد 😕 من خودم رو احترام حساسم زن داداش کوچیکم به سوخی با دوستاش زن داداشش اونجوری میحرفید بعد تو خونمونم با زن داداش بزذگم تونحوری شوخی میکردن کلا دیه الان گذاشته کنار مودب و متین 🐥تا میتونی شوهرتو بوش سمت خونوادت بزا اونم یادبگیره 

من ۵ تا خواهرشوهر دارم و یه جاری...شوهرم ته تغاریه..وقتی خواستیم بریم خرید من و شوهرم بهشون گفتیم که بیاین و نیومدن گفتن واسه شماست نه ما و واسه اولیه رفتیم و حسرتی نداریم.. مام دیگ اصرار تکردیم ..واسه عروسیم همین طور..ولی یه جنگی شد بعدش ک‌نگو..ک چرا شما دوتایی رفتین خرید کردین و مارو برای جهاز نبردین و فلان و خوب من و همسرم دایورت کردیم و مهم نبود😁

خوشبخت باشی ان شالله اکثرا دیگه رسم ندارن😂منم واسه همین توقعمو اوردم پایین البته نامزدم فعلا و همه ...

ممنون عزیزم همچین شما....نه نامزدی چیزی نمیدن ولی بعد نامزدی دفعه اول ک بری خونه همسرت مادرشوهر معمولا ی کادو میده حالا هرچیزی میتونه باشه پول طلا پارچه ....ب من پارچه داد.....ولی گلم هر وقت عقد کردی سعی کن هیییییچووووقت خونه مادرشوهر نخوابی هیچوووووووقت اینجوری عزتو احترامت بیشتره....زیادم تو جمشون حرف نزنی....تاجایم ک میتونی شماره ردوبدل نکنی بزار اونا اول بگن....بخدا چوب همشو خررردم😏😏

خوشبخت باشی ان شالله اکثرا دیگه رسم ندارن😂منم واسه همین توقعمو اوردم پایین البته نامزدم فعلا و همه ...

خدایی ای ولا داری زن داداش بزرگم کادویه مناسبتاشو خودش تعیین میکرد میگفت فلان دستبتد و بیارین و... زن داداسام کوچیکم خودسو مبکشت میگفت الا بلا باید طلا بیارین مگرنه طلاق بگیریم بهتره مگه من چیم از جاریم کمتره وفلان تازع تهدیدم میکرد زن داداش اولیم داره جدا میشه هنوزم به فکره تیغ زدنه ولی زن داداش کوچیکم حساب کار اومده دستش دیه خودسو جمع کرده اخلاقشو بهتر کرده 

2706