2733
2739
عنوان

کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم حروم شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 72 پست
ان شاالله خدا حال دلتو بهتر کنه. فقطمن حواست باشه هرچی پول داری ندی اون خونه ماشین به اسم خودش بخره ...

همش ب نان خودم 

میرینم براش والا خخخ

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
اوتم خر شد ولی خری ک پشیمون نیس  متتها من پشیمونم

میفهمم حالتو 

خیلی سخته تازه تو ۲۰ سالگی که اوج خوشی و‌ عشق و حالته بخوای جور یکی دیگه هم بکشی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته میزدن تو گوشتم حسرت یه چیز دیگه رو میخوردی     حداقل حسن شرایط فعلیت اینه که پسر خو ...

اره فقط خونوادش ....

رو منم تاثیر گذاشته بود ی مدت وقتی قطع ارتباط نکرده بودم مامانم همش میگف ی جوری شدی خودمم میفمیدما ...

خ اعصابم خورده دلم میخاد فحش و لعنت بدم ب خودم ب خودش .... ی چیزایی در مورد خونوادش دیدم و میدونم ک بهم نگف میدونم روش نسد بگه ....

ولی حتی منم روم نمیشه اینجا ب تویی ک غریبی بگم....

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
2728
اخه یه حدیث هست میگه خدا دعای چند دسته رو قبول نمیکنه یکی هم اونی که خودش باعث بدبختی خودش شده  ...

این حدیثا الکیه خدا مهربون تر این حرفاس

منم سن کم ازدواج کردم  شاغلم  همیشه پول کم داره  خانواده افتضاح  باهاشون حرف ...

چقد مث منی

این حدیثا الکیه خدا مهربون تر این حرفاس

باورکن من همیشه فک میکنم چطور یکی تصادف کنه سرعت بالا بره پاهاش رو از دست بده دیگه برنمیگرده خیلی اشتباهات اینطوریه و تقصیر خود ادمه

اره فقط خونوادش .... رو منم تاثیر گذاشته بود ی مدت وقتی قطع ارتباط نکرده بودم مامانم همش میگف ی جور ...

میگم به مهاجرت فکر نمیکنید؟

بازار کار پرستاری خوبه ها

با اون خونوادش که دیگه وابستگیم نداره  

البته اگه خودت وابسته نیستی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2740

یک سوال

شوهرتون کدوم از ویژگی هایی که میگم رو داره

معتاد؟خلافکار؟شکاک؟دست بزن داره؟دهن بین ؟خیانتکار؟

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
میگم به مهاجرت فکر نمیکنید؟ بازار کار پرستاری خوبه ها با اون خونوادش که دیگه وابستگیم نداره   ...

من ن وابسته نیسم اونم ن اصلا وابسته نیس وابسته بود الان طلاق گرفته بودم 

پرسیدم امروز اتفاقا برا عمان دست کم صد تومن میخواد ما نداریم 

میگم به مهاجرت فکر نمیکنید؟ بازار کار پرستاری خوبه ها با اون خونوادش که دیگه وابستگیم نداره   ...

اینا نمیتوتن دعا کن 😆یه فرجی شه مهارجرت کنم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
یک سوال شوهرتون کدوم از ویژگی هایی که میگم رو داره معتاد؟خلافکار؟شکاک؟دست بزن داره؟دهن بین ؟

قدر نشناس هر اشتباهی رو صد بار تکرار میکنه و بگی گوش نمیده.فرق بین دوست و دشمن نمیزاره  .به ادم های بی ارزش که ادم حسابش نمیکنن بیشتر از من ارزش قائله.خلاصه یه آدم احمق

یک سوال شوهرتون کدوم از ویژگی هایی که میگم رو داره معتاد؟خلافکار؟شکاک؟دست بزن داره؟دهن بین ؟خیا ...

هیچکدوم 

مگ قراره داشته باشه مگ من معتاد و دهن بین و خیانتکارم چقد ما زنا بدبختیم  ک باید خوشال باشیم طرفمون ی ادم سالمه اون ک باید باشه خواهر

هیچکدوم  مگ قراره داشته باشه مگ من معتاد و دهن بین و خیانتکارم چقد ما زنا بدبختیم  ک باید ...

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷