2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صورتم داغون شده دیگه نمیتونم حتی تو ایینه خودم نگا کنم من که صورتم صاف بود

اره من از همکلاسیام اینطوری شده بود افتضاح بود رفت دکتر بهش یع ژل پماد نمیدونم چی داد

خوب خوب شد

It's hard to fail ,but it makes you strong🌇🌉🍃🏡                                                  ❤ God blees me and you🍃thank god (تیکر بارداری نیست😊)                         
هرچی میزنم یه روز خوب میشع بعد باز در میاد انگار

اره من شنیدم زینک اکساید خوبه

استفادا کن حالا عزیزم اگر خوب نشد برو دکتر 

بعضی ها کلا به اصلاح و اینا حساسن خودمم اینطوریم حساسیت پوستی میگیرم

ولی دارو استفادا میکنم قبلش اوکی شده الان

It's hard to fail ,but it makes you strong🌇🌉🍃🏡                                                  ❤ God blees me and you🍃thank god (تیکر بارداری نیست😊)                         
2740
اره من شنیدم زینک اکساید خوبه استفادا کن حالا عزیزم اگر خوب نشد برو دکتر  بعضی ها کلا به اصلا ...

منم شدیدا حساسم سری پیش خوب شد پماد زدم الان بهتر هست اما بازم تو چشمه پماد زینک اکساید چنده؟

منم شدیدا حساسم سری پیش خوب شد پماد زدم الان بهتر هست اما بازم تو چشمه پماد زینک اکساید چنده؟

نمیدونم عزیزم قیمتش رو 

ولی من تاثیراتی که داره رو تایید میکنم خوبه واقعا

صورتم داغون شده دیگه نمیتونم حتی تو ایینه خودم نگا کنم من که صورتم صاف بود

کرم ضد جوش و اکنه سیگل بزنه شبا صبح بشور خوب میشه

اون دونه های زیر بوده شده جوش زیرپوستی لایه برداری شده با بند گیر کرده ریخته بیرون درست میشه ولی دیگه بند ننداز وقتی حساسی وکس کن

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
2706