2733
2734
عنوان

۱۵سالمه میخوام ازدواج کنم

3371 بازدید | 46 پست

دوستان یه تاپیک گذاشتم با این تیتر واقعا نظراتتون روم خیلی تاثیر داشت تقریبا منصرف شدم

نظری دارین که تا ۱۸ سالگی دوست بمونم و بعدش ازدواج کنم یا بازم زوده؟

(لطفا یا چیزی نگین یا راهنماییم کنید🤦‍♀️)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

اختلاف سنیتون چقدره؟

شغلش چیه؟

چجوری آدمیه؟

ازلحاظ فرهنگی یکی هستین و به خیلی چیزای دیگه بستگی داره

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

۱۸هم زوده عزیزم من حودم ۱۷عقد کردم اما هرچی میگذره پخته تر میشم ودیدم ومعیارم عوض میشه راجب ازدواج معنی عشق واقعی روتازه درک میکنم قبلا فک مکیردم عشق باید دو اتیشه باشه هی قربون صدقه رمانتیک بازی اما الان میگم عشق یعنی وفاداری اول بعد احترام قبلا دنبال قیافه بودم الان میگم مردی که با اخلاقدباشه حتی زشتم باشه از دید زنش میشه بهترین

🌌
2740

صبر کن دختر خوب 

بهترین سن برای ازدواج بعد از بیست و سه هست 

الزاما هر پسری هم باهاش آشنا شدی قرار نیست به ازدواج ختم بشه پس حتما حتما حتما مرز ها و حدود و خط قرمز ها رو رعایت کن

درس بخون . هنر و شغلی پیدا کن . استقلال رو یاد بگیر . تجربه کن. از نوجوانی و  بعد هم از جوانی لذت ببر و بعد ازدواج ....

قشنگم اول ببین به بلوغ فکری و عقلی رسیدی یا ن بعضیها هستن تو این سن میتونن یه زندگیو  اداره کنن بعضیها حتی با ۳۵ سال سن نمیتونن 

ازدواج هدف نیست انتخابه ، هدف زندگیت قرار نده ازدواجو  

ببین ازدواج مانع پیشرفتت میشه یا ن اگه میشه پس بنظرم درست نیست ازدواج تو این سن ک قید درسو ایندتو بزنی:)))))

●•هدفـم آزادی! دیـنم انـسانـیت! مکتـبم ؋ـمیـنیـسم!
صبر کن دختر خوب  بهترین سن برای ازدواج بعد از بیست و سه هست  الزاما هر پسری هم باهاش آشن ...

دقیقا موافق این نظرم من ۲۳ازد کردم و درآمد داشتم و درسمو کامل خواندم الان ک خونم شوهرم فک می‌کنه کل زندگی رو اون درست کرده تو ک ۱۵سالگی یا بعد دیپلم بخوای ازد کنی میشی عین مامانا قدیم تو سری خور 

عزیزم یکی منو خیلی دوست داشت تودختریم خاستگازمم بود قسمت نشد همیشه می‌گفت ادم‌هریکسال ک بزرگترمیشه عقلش کاملترمیشه واقعاراست می‌گفت  من بیست سالم بوعروسی کردم الان بیست هفت سالمه میگم الان موقع ازدواجم بودن اونموقع

رنگ ولایتhaircolorist
2706