2733
2734

من یه دختر ۲سالو ۶ماه دارم از درو دیوار میره بالا من حواسم نباشه لباساشو در میاره میره حموم روزی ۳یا۴ بار

۲بار گوشیمو از پنچره پرت کرده پایین امروز از راه پله گوشیمو پرت کرد افتا طبقه اول 

از کابینتا بالا نیره همه چیزو داغون میکنه 

شبا ساعت ۲میخوابه ۵صب بیدار میشه تا ۱۰صب ۱۰میخوابه تا ۳ بعداز ظهر

یه دونه لوازم آرایش واسه من نزاشته ۲۴ری یه ماتیک دستشه میماله به خودش

خیلی دست بزن داره روزی چند بار موهامو میکشه چنگ میندازه

میره شیر دستشویی رو باز میکنه میگیره تو خونه

انقد شبا انداختم رو پام پام سیاه شده

از درو دیوار بالا میره 

تورو خدا تورو امام حسین هرکی هرچی بلده به منم بگه؟؟،

کاش قسم ندی

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

واای جووون دلم 🥰🥰🥰🥰🥰

الهی 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
پدر مادرمو اورده جلو چشمام

بدش من یه مدت استراحت کن .بیوفته به پسر من چه اتیشی بسوزونن😁😁😍😍😍

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

راهی بلد نیستم

تو خونه قرآن بذار همش ، ببین ارومتر نمیشه روحیه‌ش ؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
2706