2737
2734
عنوان

نظرتون راجب من چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا  من ارغوان نیستم😐 همچین کسی هم نمیشناسم

یا شما ارغوانی.

یا الکی میگی که ارغوان نیستی.

کدوم؟😄

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
نمیشناسمت ولی از اسمت اگ بخوام بگم بنظرم مث منی وقتی مامانت پیشت باشه جز بغلش جای دیگ نمیتونی بخوابی ...

دقیقا 👌👌👌👌

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2731
از امضات حس میکنم آدم خوب و مثبتی هستی. امید واری. مهربونی. زود رنج هم هستی. 🤭 نمی شناسمت 

خوبی از خودته عزیزم.اره خیلی زودرنجم

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2738
یا شما ارغوانی. یا الکی میگی که ارغوان نیستی. کدوم؟😄

ایا من با شما شوخی دارم 😐 

آیا یک انسان الکی قسم خدا میخوره😐

من ارغواااااان نیستم 😐

فاصله ی بین خندیدن و رد دادن اعصاب من فقط یک ثانیست!😐🤞ztbiسابقم
ایا من با شما شوخی دارم 😐  آیا یک انسان الکی قسم خدا میخوره😐 من ارغواااااان نیستم 😐

اگه شما ارغوان نیستین.

پس ارغوان کیه؟😂😂

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
سرت به جایی نخورده؟؟😂😂

نه راستش حوصلم سر رفته😂😂

2706