2733
2734

بچه ها ۶ هفته ام شکم دوم یه مشکلاتی برام پیش اومده درگیر دکتر بودم و هم همسرم نیست از نظر روحی خیلی بهم فشار اومد امروز کلی شوک و فشار و... کلا سر این بارداریم برعکس بارداری اولم سنگینم له ام نمیتونم غذا بپزم الانم دمتر گفته یه هماتوم کوچیکم دارم دلم و زیر دلمم گاها درد میگیره اصلا واااقعا خیلی سنگینم حس و حال ماه نهم رو دارم😢

منم فکر میکردم اونوقتا خیلی سنگینم

تا وارد ماه ۹ شدم واقعاا فهمیدم سنگینی ینی چی🤦‍♀️😐

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم فکر میکردم اونوقتا خیلی سنگینم تا وارد ماه ۹ شدم واقعاا فهمیدم سنگینی ینی چی🤦‍♀️😐

اون ک اره ولی من سر پسرم انقدر حالم خوب بود تا اخررررر عالی بودم عالی... 

با وجود کمر درد ولی بازم خوب بودم عالی. الان له ام 

2738
اون ک اره ولی من سر پسرم انقدر حالم خوب بود تا اخررررر عالی بودم عالی...  با وجود کمر درد ولی ...

ببین کلا

بارداری دوم بنظر من خیلییییییییییی سخت تره از اولی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

عزیزم تغیرات هورمونهامون هست منهم امشب انقدر خواب بد دیدم الان اومدم سایت یه ذره یادم بره بعد هم حاملگی اولت کاری نداشتی الان اینهمه مسئولیت معلومه سنگین میشی بخودت سخت نگیر

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
چرا

چون بدن ضعیف تره

من سر اولی اصلا نفهمیدم حاملگی ینی چی

سر اینیکی با پوست و گوشت و استخونم فهمیدم😂

2706