2737
2734
عنوان

اگه با یکی دوست باشید به خانواده میگید عایا ؟ 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 40 پست
خو میگم باشه😶

🤔🤨😐

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانم از همه چیزم خبر داره.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
ماچهارتاخواهربودیم،مادرمونم براش مساله دوس پسرعادی شده بود چهارتامونم باهم نامزدشدیم،شباموقع خواب م ...

چه باحال ما هم ۴ تا خواهریم البته با هم نامزد نشدیم دلم برای بابات سوخت موقع جهاز دادن چه سختش شده

2728
چه باحال ما هم ۴ تا خواهریم البته با هم نامزد نشدیم دلم برای بابات سوخت موقع جهاز دادن چه سختش شده

بابانداشتیم

مادرم تویه سال همه چیوآماده کرد

البته خودمونم پرتوقع نبودیم

خودم با مامانم راحت نبودم هیچوقت خیلی سختگیر بود 

اما پسرمو جوری بار اوردم که همه چیو میگه 😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738